Evolv AI

Naturalny. Jednolity.
Połączony.

Nadszedł czas wolności słyszenia.

Zobacz film
evolv-ai-family

Wolność słyszenia.
Swoboda życia.

Nasza najbardziej zaawansowana technologia słuchowa daje Ci najlepszy dźwięk Starkey Sound™.


Aparaty słuchowe Evolv AI mogą poszczycić się naszym najbardziej doskonałym dźwiękiem Starkey. Dzięki 55 milionom spersonalizowanych ustawień w ciągu godziny, Evolv AI został zaprojektowany tak, aby realistycznie odworowywać i zapewniać wysoką jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym,tak abyś mógł słyszeć i cieszyć się życiem.

Gdy w grę wchodzi innowacja słyszenia, oczekuj swobody.

Pobierz PDF

Styl stworzony
dla Ciebie.

Wyjątkowa jakość dźwięku w pełnej gamie naszych najbardziej innowacyjnych aparatów słuchowych. To jest to, co nazywamy swobodą słyszenia.

Od najmniejszych do najpotężniejszych, Evolv AI oferuje kompletną linię naszych najbardziej zaawansowanych rozwiązań wspomagających słyszenie. W porównaniu z poprzednią technologią, Evolv AI zapewnia dodatkowe 40% redukcji energii hałasu, zaprojektowanej w celu zmniejszenia wysiłku słuchowego. Ciesz się każdą chwilą dzięki aparatom słuchowym, które idealnie pasują do Twojego stylu życia.

Jeszcze łatwiejsza łączność dla lepszego słyszenia.

Kompletna linia najbardziej innowacyjnych aparatów słuchowych na świecie, która gwarantuje doświadczanie wszystkich najlepszych chwil.

Evolv AI oferuje połączenie naszej sztucznej inteligencji z najbardziej zaawansowaną łącznością bezprzewodową w historii. Połączenie z większą niż kiedykolwiek liczbą telefonów komórkowych z systemem Android, plus zestawienie z naszym najlepszej jakości dźwiękiem sprawia, że możesz doświadczać i cieszyć się ulubioną telewizją, muzyką i rozmowami. Pełna linia aparatów słuchowych automatycznie dopasowujących się do Twojego stylu życia gwarantuje swobodę słyszenia.

feature icon
2-kierunkowe audio
feature icon
Tryb Edge
feature icon
Powiadomienie o upadku
feature icon
Przypomnienia
feature icon
Zdalne programowanie- TeleHear

Przedstawiamy 2-kierunkowe audio.

Rozmawiaj telefonicznie bez użycia rąk.

Evolv AI został zaktualizowany, aby zapewnić dwukierunkowe audio w każdym aparacie słuchowym posiadającym łączność bezprzewodową. Teraz mikrofony aparatów słuchowych odbierają i przesyłają Twój głos bezpośrednio do iPhone'a i iPada,* umożliwiając komfortowe prowadzenie rozmów bez użycia rąk.

Zobacz film

*Kompatybilny z iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max i nowszymi oraz iPad Pro 12,9 cala (5. generacja), iPad Pro 11 cali (3. generacja), iPad Air (4. generacja) i iPad mini (6. generacja).

Zamknij

Funkcje

Nasza najnowsza technologia zapewnia wyjątkową jakość dźwięku oraz zaawansowane funkcje i możliwości.

SPRAWNOŚĆ SŁUCHU

55 milionów automatycznych regulacji co godzinę, aby zapewnić naturalną jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym.

Teraz mikrofony aparatów Evolv AI bezprzewodowo odbierają i przesyłają głosy bezpośrednio do wybranych modeli iPhone'a i iPada, umożliwiając komfortowe prowadzenie rozmów bez użycia rąk.

Kompletna linia aparatów słuchowych z możliwością wielokrotnego ładowania, w tym pierwsze i jedyne na świecie ładowalne, wewnątrzuszne aparaty słuchowe z łącznością bluetooth.

Lepsze słyszenie w trudnych warunkach akustycznych jest łatwejsze dzięki naszej dostępnej na żądanie funkcji sztucznej inteligencji, dostępnej równiż przez aplikację Thrive.

Dzięki potędze sztucznej inteligencji, ta zawsze ucząca się funkcja poprawy mowy wykorzystuje Twój smartfon z systemem iOS, aby zapewnić niespotykane dotąd wrażenia osobom z umiarkowaną utratą słuchu na poziomie 50 db HL lub wyższym.

Zwiększona funkcjonalność pozwala teraz cieszyć się muzyką lub ulubionymi programami telewizyjnymi jak nigdy dotąd.

Stwórz dowolna ilość indywidualnych programów słuchowych, które dzięki funkcji geolokalizacji mogą być przypisane do Twoich ulubionych miejsce np. “Dom” lub “Kawiarnia”

Łatwa zmiana programów, regulacja głośności, wyciszenie aparatów oraz włączenie indywidualnych ustawień.

Automatycznie i wygodnie oszczędza energię baterii, gdy aparaty słuchowe nie są używane.

TECHNOLOGIA WELLNESS

Śledzi codzienne kroki, mierzy ruch i aktywność fizyczną.

Monitoruje korzyści zdrowotne wynikające z noszenia aparatów słuchowych poprzez analizę takich zjawisk jak aktywne słuchanie.

Wykrywa upadek, gdy użytkownik nosi aparaty słuchowe i wysyła wiadomość alarmową do wybranych osób.

ASYSTENT

Zdalne programowanie oferuje jeszcze większą elastyczność i możliwość precyzyjnego dostrojenia, gdziekolwiek jesteś. Konsultując się wirtualnie ze swoim protetykiem słuchu, można zdalnie dostroić aparaty słuchowe.

Pomaga łatwo zlokalizować zgubione aparaty słuchowe poprzez podanie lokalizacji i znacznika czasu.

Wystarczy gest stuknięcia, aby nasze aparaty słuchowe aktywowały tryb Edge Mode, Asystenta Thrive lub Włączyły/Wyłączyły przepływ strumieniowy dźwięku z akcesoriów 2,4 GHz.

Zapewnia szybki i wygodny sposób na analizę stanu aparatu słuchowego.

Zapewnia szybkie odpowiedzi na pytania typu: “jak wyregulować głośność?” lub “jak zmienić program w aparacie słuchowym?”

Możesz komunikować się z ludźmi, którzy mówią innymi językami.

Zapewnia możliwość zaplanowania przypomnień dotyczących takich spraw, jak przyjmowanie leków i inne osobiste zadania.

Rozmowy są przepisywane na tekst, który można zapisać lub udostępnić.

Thrive

Łatwa spersonalizowana kontrola

Aplikacja Thrive Hearing Control płynnie współpracuje z Evolv AI, dając Ci kontrolę nad Twoimi aparatami słuchowymi. Łatwo zmieniaj ustawienia, reguluj głośność, twórz własne programy słuchowe i wiele więcej.

Dowiedz się więcej

ThriveCare

Zachowaj niezależność

Aplikacja Thrive Care umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych dzielenie się z wybranymi osobami takimi informacjami, jak aktywność fizyczna, statystyki korzystania z aparatów słuchowych, zaangażowanie społeczne i inne. Wyłącznie w aparatach słuchowych Evolv AI i Livio Edge AI.

Dowiedz się więcej

Wybróbuj Evolv AI

Całkowicie nowe. Dostępne w pełnej gamie stylów.

Znajdź specjalistę

Pytania? Zadzwoń do nas pod numer 48 22 878 00 37

Często zadawane pytania

Zauszne BTE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Zauszne RIC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzszune ITE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe ITC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe CIC
Niewidoczne IIC

Tak, Starkey w swojej ofercie posiada rozwiązania CROS skierowane dla:

  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast drugie ucho posiada norme słuchu (CROS)
  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast w drugim uchu występuje ubytek słuchu (BiCROS)

Dowiedz się więcej

Wzmocnienie aparatów słuchowych może przynieść ulgę osobom doświadczającym szumów w uszach. Dzięki prawidłowemu wzmocnieniu dźwięków otoczenia osoba cierpiąca z powodu szumów usznych, może przestać się na nich koncentrować.

Istnieje kilka czynników, które mogą określić jaki aparat słuchowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Obejmują one między innymi: ubytek słuchu, styl życia i czynności, które regularnie wykonujesz, a także rozmiar i kształt ucha zewnętrznego. Na początek możesz dowiedzieć się więcej o aparatach słuchowych korzystając z naszej wyszukiwarki, natomiast ostateczną decyzje możesz podjąć po konsultacji z protetykime słuchu.

Dowiedz się więcej