Evolv AI

Dźwięk bez wysiłku. Łączenie bez wysiłku. Życie bez wysiłku.

Nasza najbardziej zaawansowana technologia słuchowa daje Ci jeszcze lepszy Starkey Sound.

Obejrzyj film Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy
evolv-ai-family

Czystszy dźwięk.
Mniej szumów w tle.
Wszystko bez wysiłku.

Aparaty słuchowe Evolv AI mogą pochwalić się najbardziej wyjątkowym dźwiękiem Starkey. Dzięki 55 milionom spersonalizowanych regulacji w ciągu godziny, Evolv AI został zaprojektowany tak, aby automatycznie zapewniać realistyczną i prawdziwą jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym, w tym w samochodach i innych pojazdach, abyś mógł słyszeć i cieszyć się życiem.

Jeśli chodzi o innowacje w zakresie technologii aparatów słuchowych, możesz oczekiwać słyszenia bez wysiłku.

“Zmieniło moje życie. Czuję się o 30 lat młodsza.”

Debbie R. — Floryda

Styl stworzony specjalnie
dla Ciebie.

Wyjątkowa jakość dźwięku w pełnej linii naszych najbardziej innowacyjnych aparatów słuchowych. To właśnie nazywamy słyszeniem bez wysiłku.

Od najmniejszych do najpotężniejszych, Evolv AI oferuje pełną linię naszych najbardziej zaawansowanych technologii słuchowych. W porównaniu z poprzednią technologią, Evolv AI zapewnia dodatkową 40% redukcję energii hałasu, zaprojektowaną w celu zmniejszenia wysiłku słuchowego. Bez wysiłku ciesz się każdą chwilą dzięki aparatom słuchowym, które idealnie pasują do Twojego stylu życia.

Bezproblemowe połączenie z lepszym słyszeniem.

Kompletna linia najbardziej innowacyjnych technologii słuchowych na świecie łączy Cię z Twoimi ulubionymi chwilami.

Evolv AI oferuje działanie sztucznej inteligencji w parze z naszą najnowszą i najbardziej zaawansowaną łącznością w historii. Dzięki ulepszonej łączności, większej niż kiedykolwiek wcześniej możliwości podłączenia systemu Android oraz najlepszej jakości dźwięku, możesz cieszyć się ulubioną telewizją, muzyką i rozmowami. Firma Starkey jako pierwsza zaprojektowała aparaty słuchowe z funkcją śledzenia zdrowia i aktywności, dzięki czemu możesz monitorować swoje zdrowie. Evolv AI oferuje pełną linię aparatów słuchowych, które automatycznie dopasowują się do Twojego stylu życia. Dzięki temu lepsze słyszenie nie wymaga wysiłku.

feature icon
2-Kierunkowe Audio
feature icon
Tryb Edge
feature icon
Powiadomienie o upadku
feature icon
Przypomnienia
feature icon
TeleHear
feature icon
Monitorowanie
aktywności
fizycznej i
psychicznej

Ulepszone 2-Kierunkowe Audio.

Usłysz i rozmawiaj przez telefon bez użycia rąk.

Evolv AI został zaktualizowany, aby zapewnić 2-Kierunkowe Audio w każdym stylu bezprzewodowym. Teraz możesz odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio z aparatów słuchowych Evolv AI, zamiast z urządzenia Apple. Ponadto mikrofony aparatów słuchowych odbierają i przesyłają strumieniowo głos bezpośrednio do iPhone'a i iPada,* umożliwiając płynną rozmowę bez użycia rąk.

Obejrzyj wideo

*Kompatybilny z urządzeniami iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max i nowszymi oraz iPad Pro 12,9 cala (5. generacja), iPad Pro 11 cali (3. generacja), iPad Air (4. generacja) i iPad mini (6. generacja).

Zamknij

Funkcje

Nasza najnowsza technologia zapewnia wyjątkową jakość dźwięku oraz zaawansowane funkcje i możliwości.

EFEKTYWNOŚĆ SŁYSZENIA

55 milionów automatycznych regulacji na godzinę, aby zapewnić realistyczną i prawdziwą jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym.

Teraz bezprzewodowe mikrofony aparatów słuchowych Evolv AI odbierają i przesyłają głosy bezpośrednio do wybranych modeli iPhone'a i iPada, umożliwiając płynną rozmowę bez użycia rąk.

Kompletna linia aparatów słuchowych z możliwością ładowania, w tym pierwsze i jedyne na świecie aparaty słuchowe z możliwością ładowania i łącznością 2,4 GHz.

Lepsze słyszenie w trudnych warunkach akustycznych jest łatwe dzięki naszej przyjaznej, dostępnej na żądanie funkcji opartej na pracy sztucznej inteligencji, która działa z aplikacją Thrive lub bez niej.

Dzięki mocy sztucznej inteligencji ta zawsze ucząca się funkcja poprawy mowy wykorzystuje smartfon z systemem iOS, aby zapewnić niespotykane dotąd wrażenia osobom z umiarkowanym ubytkiem 50 db HL lub większym.

Zwiększona wydajność pozwala cieszyć się muzyką lub ulubionymi programami telewizyjnymi jak nigdy dotąd.

Twórz wiele własnych programów, w tym z przypisanymi geotagami, takie jak "kawiarnia" czy "dom".

Łatwe sterowanieprogramami i głośnością, wyciszanie aparatów słuchowych oraz włączanie i wyłączanie innych funkcji specjalnych.

Automatyczne i wygodne oszczędzanie baterii, gdy aparaty słuchowe nie są używane.

TECHNOLOGIA PROZDROWOTNA

Śledzi codzienne kroki, mierzy ruch i monitoruje bardziej energiczną aktywność fizyczną.

Monitoruje korzyści zdrowotne wynikające z noszenia aparatów słuchowych poprzez śledzenie takich czynności jak aktywne słuchanie.

Wykrywa upadek podczas noszenia aparatów słuchowych i wysyła wiadomość alarmową do wybranych osób.

ASYSTENT INFORMACJI

Zdalne programowanie oferuje jeszcze większą elastyczność i możliwość precyzyjnego dostrojenia, gdziekolwiek jesteś. Konsultując się wirtualnie z protetykiem słuchu, można dokonać zdalnej regulacji aparatów słuchowych.

Pomaga w łatwym zlokalizowaniu zagubionych aparatów słuchowych poprzez podanie lokalizacji i znacznika czasu.

Wystarczy podwójne stuknięcie, aby aktywować w aparatach słuchowych Tryb Edge, Asystenta Thrive lub uruchomić/zatrzymać strumień audio z akcesoriów 2,4 GHz.

Zapewnia szybki i wygodny sposób na analizę działania aparatu słuchowego.

Zapewnia szybkie odpowiedzi na pytania takie jak: "jak wyregulować głośność?" lub "jaka jest pogoda?".

Możesz komunikować się z osobami mówiącymi w innych językach.

Zapewnia możliwość zaplanowania powiadomień o takich rzeczach jak przyjmowanie leków i inne zadania osobiste.

Rozmowy są przepisywane na tekst, który można zapisać lub udostępnić.

Spersonalizuj swoje aparaty słuchowe dzięki Thrive

Monitoruj swoje zdrowie za pomocą aparatów Evolv AI i aplikacji Thrive.

Aplikacja Thrive bezproblemowo współpracuje z Evolv AI, dając Ci kontrolę nad Twoimi aparatami słuchowymi. Łatwo zmieniaj ustawienia, reguluj głośność, twórz spersonalizowane programy akustyczne i wiele więcej. Możesz nawet śledzić aktywność, aby monitorować swoje zdrowie.

Thrive

Łatwa spersonalizowana kontrola

Aplikacja Thrive płynnie współpracuje z Evolv AI, dając Ci kontrolę nad Twoimi aparatami słuchowymi. Łatwo zmieniaj ustawienia, reguluj głośność, twórz własne programy słuchowe i wiele więcej.

Dowiedz się więcej

HearShare

Zachowaj niezależność

Aplikacja Hear Share umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych dzielenie się z wybranymi osobami takimi informacjami, jak aktywność fizyczna, statystyki korzystania z aparatów słuchowych, zaangażowanie społeczne i inne. Wyłącznie w aparatach słuchowych Evolv AI i Livio Edge AI.

Dowiedz się więcej

Wypróbuj Evolv AI

Wszystko nowe. Dostępne w pełnej linii stylów.

Znajdź protetyka słuchu z Twojej okolicy

Pytania? Zadzwoń do nas pod numer 601 727 733 lub 22 878 00 37

Najczęściej zadawane pytania

Zauszne BTE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Zauszne RIC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzszune ITE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe ITC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe CIC
Niewidoczne IIC

Tak, Starkey w swojej ofercie posiada rozwiązania CROS skierowane dla:

  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast drugie ucho posiada norme słuchu (CROS)
  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast w drugim uchu występuje ubytek słuchu (BiCROS)

Dowiedz się więcej

Wzmocnienie aparatów słuchowych może przynieść ulgę osobom doświadczającym szumów w uszach. Dzięki prawidłowemu wzmocnieniu dźwięków otoczenia osoba cierpiąca z powodu szumów usznych, może przestać się na nich koncentrować.

Istnieje kilka czynników, które mogą określić jaki aparat słuchowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Obejmują one między innymi: ubytek słuchu, styl życia i czynności, które regularnie wykonujesz, a także rozmiar i kształt ucha zewnętrznego. Na początek możesz dowiedzieć się więcej o aparatach słuchowych korzystając z naszej wyszukiwarki, natomiast ostateczną decyzje możesz podjąć po konsultacji z protetykime słuchu.

Dowiedz się więcej

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.