Evolv AI

Po prostu komfortowo.

Zaawansowana technologia słyszenia zapewnia doskonały dźwięk Starkey Sound

Znajdź protetyka słuchu w Twojej okolicy
evolv-ai-family

Czystszy dźwięk.
Mniej szumów w tle.
Wszystko bez wysiłku.

Dzięki 55 milionom spersonalizowanych ustawień dokonywanych co godzinę, Evolv AI został zaprojektowany tak, aby automatycznie zapewniać realistyczną jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym, w tym w samochodach i innych pojazdach, dzięki czemu możesz słyszeć i cieszyć się życiem.

Jeśli chodzi o innowacje w zakresie technologii aparatów słuchowych, możesz oczekiwać słyszenia bez wysiłku.

“Zmieniło moje życie. Czuję się o 30 lat młodsza.”

Debbie R. — Floryda

Styl stworzony specjalnie
dla Ciebie.

Doskonała jakość dźwięku w pełnej linii innowacyjnych aparatów słuchowych. To właśnie nazywamy komfortowym słyszeniem.

Od naszych najmniejszych aparatów słuchowych po najpotężniejsze, Evolv AI oferuje pełną linię rozwiązań o zaawansowanej technologii. W porównaniu z poprzednią technologią, Evolv AI zapewnia o 40% większą redukcję hałasu, zaprojektowaną w celu zmniejszenia wysiłku słuchowego. Ciesz się każdą chwilą dzięki aparatom słuchowym, które idealnie pasują do Twojego stylu życia.

Bezproblemowe połączenie z lepszym słyszeniem.

Kompletna linia innowacyjnych technologii słuchowych łączy Cię z Twoimi ulubionymi chwilami.

Evolv AI oferuje sztuczną inteligencję dostępną z zaawansowaną łącznością bezprzewodową, w tym z większą liczbą urządzeń z systemem Android niż kiedykolwiek wcześniej. Doświadczaj i ciesz się ulubioną telewizją, muzyką i rozmowami dzięki doskonałej jakości dźwięku i łatwemu przesyłaniu strumieniowemu dźwięku. Evolv AI posiada również funkcje monitorowania dzięki którym możesz monitorować swoje zdrowie.

feature icon
2-Kierunkowe Audio
feature icon
Tryb Edge
feature icon
Powiadomienie o upadku
feature icon
Przypomnienia
feature icon
TeleHear
feature icon
Monitorowanie
aktywności
fizycznej i
psychicznej

Ulepszone 2-Kierunkowe Audio.

Usłysz i rozmawiaj przez telefon bez użycia rąk.

Evolv AI zapewnia funkcję 2-kierunkowe audio w każdym bezprzewodowym aparacie słuchowym. Teraz możesz odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio z aparatów słuchowych Evolv AI zamiast z urządzenia Apple. Ponadto mikrofony aparatów słuchowych odbierają i przesyłają głos bezpośrednio do iPhone'a i iPada*, umożliwiając płynną rozmowę bez użycia rąk.

Obejrzyj wideo

*Kompatybilny z iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max i nowszymi, a także iPad Pro 12,9 cala (5. generacji), iPad Pro 11 cali (3. generacji), iPad Air (4. generacji) i iPad mini (6. generacji).

Zamknij

Funkcje

Evolv AI zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz zaawansowane funkcje i możliwości.

EFEKTYWNOŚĆ SŁYSZENIA

55 milionów automatycznych regulacji na godzinę, aby zapewnić realistyczną i prawdziwą jakość dźwięku w każdym środowisku akustycznym.

Teraz bezprzewodowe mikrofony aparatów słuchowych Evolv AI odbierają i przesyłają głosy bezpośrednio do wybranych modeli iPhone'a i iPada, umożliwiając płynną rozmowę bez użycia rąk.

Kompletna linia aparatów słuchowych z możliwością ładowania, w tym pierwsze i jedyne na świecie aparaty słuchowe z możliwością ładowania i łącznością 2,4 GHz.

Lepsze słyszenie w trudnych warunkach akustycznych jest łatwe dzięki naszej przyjaznej, dostępnej na żądanie funkcji opartej na pracy sztucznej inteligencji, która działa z aplikacją Thrive lub bez niej.

Dzięki mocy sztucznej inteligencji ta zawsze ucząca się funkcja poprawy mowy wykorzystuje smartfon z systemem iOS, aby zapewnić niespotykane dotąd wrażenia osobom z umiarkowanym ubytkiem 50 db HL lub większym.

Zwiększona wydajność pozwala cieszyć się muzyką lub ulubionymi programami telewizyjnymi jak nigdy dotąd.

Twórz wiele własnych programów, w tym z przypisanymi geotagami, takie jak "kawiarnia" czy "dom".

Łatwe sterowanieprogramami i głośnością, wyciszanie aparatów słuchowych oraz włączanie i wyłączanie innych funkcji specjalnych.

Automatyczne i wygodne oszczędzanie baterii, gdy aparaty słuchowe nie są używane.

TECHNOLOGIA PROZDROWOTNA

Śledzi codzienne kroki, mierzy ruch i monitoruje bardziej energiczną aktywność fizyczną.

Monitoruje korzyści zdrowotne wynikające z noszenia aparatów słuchowych poprzez śledzenie takich czynności jak aktywne słuchanie.

Wykrywa upadek podczas noszenia aparatów słuchowych i wysyła wiadomość alarmową do wybranych osób.

ASYSTENT INFORMACJI

Zdalne programowanie oferuje jeszcze większą elastyczność i możliwość precyzyjnego dostrojenia, gdziekolwiek jesteś. Konsultując się wirtualnie z protetykiem słuchu, można dokonać zdalnej regulacji aparatów słuchowych.

Pomaga w łatwym zlokalizowaniu zagubionych aparatów słuchowych poprzez podanie lokalizacji i znacznika czasu.

Wystarczy podwójne stuknięcie, aby aktywować w aparatach słuchowych Tryb Edge, Asystenta Thrive lub uruchomić/zatrzymać strumień audio z akcesoriów 2,4 GHz.

Zapewnia szybki i wygodny sposób na analizę działania aparatu słuchowego.

Zapewnia szybkie odpowiedzi na pytania takie jak: "jak wyregulować głośność?" lub "jaka jest pogoda?".

Możesz komunikować się z osobami mówiącymi w innych językach.

Zapewnia możliwość zaplanowania powiadomień o takich rzeczach jak przyjmowanie leków i inne zadania osobiste.

Rozmowy są przepisywane na tekst, który można zapisać lub udostępnić.

Spersonalizuj swoje aparaty słuchowe dzięki Thrive

Monitoruj swoje zdrowie za pomocą aparatów Evolv AI i aplikacji Thrive.

Aplikacja Thrive bezproblemowo współpracuje z Evolv AI, dając Ci kontrolę nad Twoimi aparatami słuchowymi. Łatwo zmieniaj ustawienia, reguluj głośność, twórz spersonalizowane programy akustyczne i wiele więcej. Możesz nawet śledzić aktywność, aby monitorować swoje zdrowie.

Thrive

Łatwa spersonalizowana kontrola

Aplikacja Thrive Hearing Control płynnie współpracuje z Evolv AI, dając Ci kontrolę nad Twoimi aparatami słuchowymi. Łatwo zmieniaj ustawienia, reguluj głośność, twórz własne programy słuchowe i wiele więcej.

Dowiedz się więcej

HearShare

Zachowaj niezależność

Aplikacja Hear Share umożliwia użytkownikom aparatów słuchowych dzielenie się z wybranymi osobami takimi informacjami, jak aktywność fizyczna, statystyki korzystania z aparatów słuchowych, zaangażowanie społeczne i inne. Wyłącznie w aparatach słuchowych Genesis AI, Evolv AI i Livio Edge AI.

Dowiedz się więcej

Wypróbuj Evolv AI

Wszystko nowe. Dostępne w pełnej linii stylów.

Znajdź protetyka słuchu z Twojej okolicy

Pytania? Zadzwoń do nas pod numer 601 727 733 lub 533 840 309

Najczęściej zadawane pytania

Zauszne BTE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Zauszne RIC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzszune ITE (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe ITC (dostępne również w wersji ładowalnej)
Wewnątrzkanałowe CIC
Niewidoczne IIC

Tak, Starkey w swojej ofercie posiada rozwiązania CROS skierowane dla:

  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast drugie ucho posiada norme słuchu (CROS)
  • osób, które są głuche na jedno ucho, natomiast w drugim uchu występuje ubytek słuchu (BiCROS)

Dowiedz się więcej

Wzmocnienie za pomocą aparatów słuchowych może przynieść ulgę osobom doświadczającym szumów usznych, ponieważ mogą one wzmocnić dźwięki otoczenia, które mogą pomóc skupić się na dźwiękach otoczenia a nie szumach usznych.

Istnieje kilka czynników, które mogą określić jaki aparat słuchowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Obejmują one między innymi: ubytek słuchu, styl życia i czynności, które regularnie wykonujesz, a także rozmiar i kształt ucha zewnętrznego. Na początek możesz dowiedzieć się więcej o aparatach słuchowych korzystając z naszej wyszukiwarki, natomiast ostateczną decyzje możesz podjąć po konsultacji z protetykiem słuchu.

Dowiedz się więcej

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.