Aparaty Słuchowe

Poznaj nasze najnowsze aparaty słuchowe lub wypróbuj wyszukiwarkę aparatów słuchowych i znajdź model odpowiedni do Twoich potrzeb

Aparaty słuchowe Evolv AI Nowość

Kompletna linia aparatów słuchowych z wyjątkowym dźwiękiem Starkey Sound™ sprawia, że słyszymy ciesząc się naturalnością i swobodą.

Wypróbuj
Livio Edge AI

Najwyższa jakość dźwięku

Poznaj
Livio AI

Zmieniająca życie technologia Healthable

Poznaj

Style aparatów słuchowych

Wyszukiwarka aparatów słuchowych

Który aparat słuchowy jest odpowiedni do Twoich potrzeb?

Rozwiąż quiz
cta-banner-hearing-aids-finder

Opinie

Często zadawane pytania

Mikrofon zbiera dźwięk z otoczenia, który następnie wzmacniany zostaje przez wzmacniacz, a za pośrednictwem słuchawki trafia do kanału słuchowego i poprzez kolejne odcinki skomplikowanego układu, jakim jest ucho człowieka, trafia do mózgu, gdzie jest w odpowiedni sposób interpretowany. Do zasilania aparatu słuchowego niezbędna jest bateria lub akumulator (w wersji ładowalnej)

Dowiedz się więcej

Istnieje kilka czynników, które mogą określić jaki aparat słuchowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Obejmują one między innymi: ubytek słuchu, styl życia i czynności, które regularnie wykonujesz, a także rozmiar i kształt ucha zewnętrznego. Na początek możesz dowiedzieć się więcej o aparatach słuchowych korzystając z naszej wyszukiwarki, natomiast ostateczną decyzje możesz podjąć po konsultacji z protetykime słuchu.

Dowiedz się więcej

Dwuuszny słuch (zwany "obuuszny") jest lepszy niż jeden. Jeśli ubytek słuchu ma tylko jedno ucho, możesz być w porządku z jednym aparatem słuchowym. Ubytek słuchu związany z wiekiem i hałasem ma tendencję do wpływu na oba uszy, ale profil słuchu dla każdego ucha jest prawdopodobnie inny. Jeśli istnieje utrata w obu uszach, prawdopodobnie będzie korzystać więcej z roztworem obuusznym. Obecnie około dwie trzecie nowych użytkowników decyduje się na podwójne aparaty słuchowe, a jako grupa zgłaszają wyższy poziom satysfakcji niż nabywcy jednego aparatu słuchowego.

Czytaj więcej

Udowodniono, że noszenie maseczek ochronnych i dystans społeczny zmniejsza słyszalność i zrozumienie mowy, eliminując ważne dla osób niesłyszących wskazówki umożliwiające czytanie z ruchu warg. Aparaty słuchowe i funkcje takie jak tryb Edge i tryb Maski - pomagają zrównoważyć utratę słyszalności mowy na wiele sposobów, ułatwiając zrozumienie osób noszących maseczki ochronne.

Starkey oferuje produkty, które mogą pomóc dzieciom lepiej usłyszeć świat i pomóc w dalszym rozwoju. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z protetykiem słuchu.

Czytaj więcej

Cena aparatu słuchowego będzie się różnić w zależności od wybranego stylu i dostępnych funkcji. Dowiedz się wiecej u protetyka słuchu.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Nami 48 22 878 00 37, pomożemy znaleźć Ci specjalistę w wybranej lokalizacj, który zbada Twój słuch i dobierze rozwiazanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Planowanie terminu