Aparaty słuchowe

Odkryj naszą najlepszą technologię aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe pomagają słyszeć i żyć lepiej

Nowoczesne aparaty słuchowe są wyposażone w sztuczną inteligencję i zapewniają korzyści zmieniające życie, stan zdrowia i samopoczucie. Wzmacniając dźwięki, które chcesz słyszeć i tłumiąc sygnały, których nie chcesz słyszeć, najlepsze aparaty słuchowe oferują doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu nigdy nie stracisz żadnej ważnej chwili.

 • Signature Series Nowość

  Ciesz się czystym, realistycznym dźwiękiem w zaawansowanej technologii, która dyskretnie chowa się w uchu.

  Poznaj Signature Series
 • Genesis AI Ulepszony

  Nasze najmniejsze, najbardziej niezawodne i najlepiej brzmiące aparaty słuchowe sprawią, że nigdy nie umknie Ci żaden ważny moment.

  Poznaj Genesis AI
 • Aparaty słuchowe Evolv AI

  Pełna linia dyskretnych, doskonale brzmiących aparatów słuchowych zaprojektowanych tak, aby słyszenie nie wymagało wysiłku.

  Poznaj Evolv AI

Style aparatów słuchowych

Wyszukiwarka aparatów słuchowych

Który aparat słuchowy jest odpowiedni do Twoich potrzeb?

Rozwiąż quiz

Opinie

Najczęściej zadawane pytania

Mikrofon zbiera dźwięk z otoczenia, który następnie wzmacniany zostaje przez wzmacniacz, a za pośrednictwem słuchawki trafia do kanału słuchowego i poprzez kolejne odcinki skomplikowanego układu, jakim jest ucho człowieka, trafia do mózgu, gdzie jest w odpowiedni sposób interpretowany. Do zasilania aparatu słuchowego niezbędna jest bateria lub akumulator (w wersji ładowalnej)

Dowiedz się więcej

Istnieje kilka czynników, które mogą określić jaki aparat słuchowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Obejmują one między innymi: ubytek słuchu, styl życia i czynności, które regularnie wykonujesz, a także rozmiar i kształt ucha zewnętrznego. Na początek możesz dowiedzieć się więcej o aparatach słuchowych korzystając z naszej wyszukiwarki, natomiast ostateczną decyzje możesz podjąć po konsultacji z protetykiem słuchu.

Dowiedz się więcej

Binauralne słyszenie (tzn. "obuuszne") jest naturalnym sposobem odbierania dźwięków przez człowieka. We wszystkich przypadkach, gdzie występuje ubytek obustronny zalecane jest zakładanie dwóch aparatów słuchowych, gdyż w naturalny sposób kompensuje to utratę słuchu. Przy ubytkach jednostronnych nie ma konieczności zakładania 2 aparatów słuchowych.

Czytaj więcej

Udowodniono, że noszenie maseczek ochronnych i dystans społeczny zmniejsza słyszalność i zrozumienie mowy, eliminując ważne dla osób niesłyszących wskazówki umożliwiające czytanie z ruchu warg. Aparaty słuchowe i funkcje takie jak tryb Edge i tryb Maski - pomagają zrównoważyć utratę słyszalności mowy na wiele sposobów, ułatwiając zrozumienie osób noszących maseczki ochronne.

Starkey oferuje produkty, które mogą pomóc dzieciom lepiej usłyszeć świat i pomóc w dalszym rozwoju. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z protetykiem słuchu.

Czytaj więcej

Cena aparatu słuchowego będzie się różnić w zależności od wybranego stylu i dostępnych funkcji. Dowiedz się wiecej u protetyka słuchu.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Nami +48 601 727 733, pomożemy znaleźć Ci specjalistę w wybranej lokalizacj, który zbada Twój słuch i dobierze rozwiazanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Planowanie terminu

Kształt anteny uchwytu do zdejmowania CIC może się różnić.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.