Wsparcie

Gwarancja, zwroty i naprawa aparatów słuchowych

Przed zakupem aparatów słuchowych dowiedz się więcej o warunkach gwarancji, zwrotów i napraw.

Gwarancje

Nowe aparaty słuchowe Starkey są objęte gwarancją. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jej warunków i szczegółów, przeczytaj sekcję dotyczącą ogólnych warunków gwarancji, na tej stronie lub skontaktuj się ze protetykiem słuchu. Ogólne warunki gwarancji dostępne są dodatkowo w instrukcji obsługi aparatu słuchowego.


Wypożyczenia, zwroty i wymiany

Większość protetyków słuchu umożliwia bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych, możesz je przetestować zanim podejmiesz ostateczną decyzje o zakupie. Skontaktuj się z protetykiem słuchu, aby uzyskać informacje na temat warunków wypożyczeń, zwrotów i wymian aparatów słuchowych.


Naprawy

Starkey wspomaga protetyków słuchu w naprawach, aby przywrócić działanie Twojego aparatu słuchowego tak szybko, jak to możliwe. Skontaktuj się z protetykiem słuchu, u którego kupiłeś/aś aparaty słuchowe, aby poznać warunki serwisu i napraw.

Dowiedz się więcej

 • 50 korzyści z lepszego słyszenia

  Rehabilitacja ubytku słuchu przynosi nieskończone wiele korzyści. W tym bezpłatnym przewodniku wymieniliśmy 50 korzyści dla naszego zdrowia, wynikających z noszenia aparatów słuchowych.

 • Czego można oczekiwać od aparatów słuchowych

  Nasza bezpłatna broszura zawiera inteligentne kroki i wskazówki dla osób noszących aparaty słuchowe po raz pierwszy.

  Pobierz go
 • Czas, praktyka i doświadczenie

  Pobierz naszą bezpłatną broszurę, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz szybciej słyszeć dzięki nowym aparatom słuchowym.

  Pobierz go

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.