Thrive konfiguracja aplikacji

Poniżej znajdują się instrukcje jak krok po kroku skonfigurować i połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem za pomocą aplikacji Thrive. Sprawdź kompatybilność urządzeń z aparatem słuchowym.

Apple Urządzenie Mobilne

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem mobilnym firmy Apple. Jeśli aparaty słuchowe kiedykolwiek utraciły połączenie z urządzeniem mobilnym, powtórz poniższe instrukcje, aby ponownie je połączyć.

 1. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona na urządzeniu mobilnym. W menu Ustawienia przejdź do Bluetooth i przełącz na “Włączone”.
 2. Wejdź w Ustwienia, następnie wybierz zakładkę Dostępność. Na dole w sekcji słuch, wybierz Aparaty słuchowe. Kliknij na pierwszą opcję:Aparaty słuchowe MFI.
 3. Podczas gdy urządzenie mobilne Apple wyszukuje dostępne urządzenia, włącz aparaty słuchowe, aby włączyć je w tryb parowania.
 4. Po wykryciu aparatów słuchowych zobaczysz nazwę swojego aparatu słuchowego (Jan Kowalski Evolv 2400) w obszarze Aparaty Słuchowe.
 5. Dotknij nazwy aparatu słuchowego, aby podłączyć aparaty słuchowe do urządzenia mobilnego.
 6. Zobaczysz dwie prośby o parowanie (po jednym dla każdego aparatu słuchowego). Wybierz paruj dla każdego żądania.
 7. Po zakończeniu parowania nazwa aparatu słuchowego zmieni się z czarnego na niebieski.

Android Urządzenie Mobilne

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem mobilnym z systemem Android. Jeśli aparaty słuchowe kiedykolwiek utraciły połączenie z urządzeniem mobilnym, powtórz poniższe instrukcje, aby ponownie je połączyć.

 1. Wejdz w Ustawienia w urządzeniu mobilnym.
 2. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona.
 3. Wyłącz i ponownie włącz aparaty słuchowe. Spowoduje to przejście aparatów słuchowych w tryb parowania.
 4. Uruchom aplikację Thrive i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 5. Gdy para aparatów słuchowych zostanie wykryta, zostaniesz poproszony o sparowanie każdego z nich, a także o pozwolenie aplikacji Thrive na zarządzanie aparatami słuchowymi.
 6. Jeśli zostanie wykryta więcej niż jedna para aparatów słuchowych, zobaczysz listę; wybierz aparty słuchowe, przy których będzie widniało Twoje imię i stuknij w nie, aby się połączyć.

  UWAGA: Parowanie można dokonać w zakładce Bluetooth w ustawieniach urządzenia z systemem Android, jeśli jest to preferowane.

Apple Urządzenie Mobilne

Aplikacja Thrive ułatwia sterowanie i dostosowywanie aparatów słuchowych za pomocą zgodnego urządzenia mobilnego Apple®. Pobieranie aplikacji jest łatwe; postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Otwórz App Store®.
 2. W polu wyszukiwania wpisz “Thrive.”
 3. Naciśnij pozycję Pobierz, a następnie zainstaluj aplikację swoim urządzeniu mobilnym.

Android Urządzenie Mobilne

Aplikacja Thrive ułatwia sterowanie i dostosowywanie aparatów słuchowych za pomocą zgodnego urządzenia mobilnego z systemem Android™. Pobieranie aplikacji jest łatwe. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Otwórz sklep Google Play™
 2. W polu wyszukiwania wpisz “Thrive.”
 3. Naciśnij pozycję INSTALL (zainstaluj), aby pobrać aplikację na urządzenie przenośne.

Apple lub Android Urządzenie Mobilne

Otwórz aplikację Thrive. Zostanie wyświetlony monit o konfigurację:

PowiadomieniaWybierz pozycję Zezwalaj lub Nie zezwalaj. Powiadomienia będą wysyłać dźwiękowe alerty do aparatów słuchowych, umieszczać powiadomienia na ikonie aplikacji Thrive i umieszczać baner na ekranie blokady.

Usługi Lokalizacyjne Zaleca się “Zawsze zezwalaj”. Usługi lokalizacyjne są ważne dla takich funkcji, jak Znadź mój aparat słuchowy, Powiadomienie o upadku oraz geotagowanie programów indywidualnych.

Umowa licencyjna użytkownika końcowego i Polityka prywatnościPrzejrzyj umowę i zaznacz oba pola zgody. Kliknij przycisk ACCEPT (zaakceptuj).

Tryb podstawowy lub zaawansowanyWybierz żądany tryb i naciśnij przycisk kontynuuj. Można to później zmienić w aplikacji.

Zaloguj się do Thrive AppLogowanie w aplikacji Thrive umożliwia dostęp do większej ilości funkcji. Moża tego dokonać poprzez użycie konta Google, Facebook lub Apple ID. Dodatkowo moża stworzyć swoje indywidualne konto Thrive,  które będzie wykorzystywane podczas korzystania z aplikacji.

Poznaj aplikację Thrive

W pełni funkcjonalna, łatwa w użyciu aplikacja Thrive zapewnia pełną kontrolę nad aparatami słuchowymi. Ekran główny udostępnia migawkę informacji o kondycji i służy jako portal do zmiany ustawień, dostosowania głośności, tworzenia niestandardowych ustawień predefiniowanych i innych. Pobierz podręcznik użytkownika, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Thrive Hearing Control smartphone app

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.