Thrive Hearing Control konfiguracja aplikacji

Poniżej znajdują się instrukcje jak krok po kroku skonfigurować i połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem za pomocą aplikacji Thrive Hearing Control. Sprawdzź kompatybilność urządzeń z aparatem słuchowym.

Apple Urządzenie Mobilne

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem mobilnym firmy Apple. Jeśli aparaty słuchowe kiedykolwiek utraciły połączenie z urządzeniem mobilnym, powtórz poniższe instrukcje, aby ponownie je połączyć..

 1. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona na urządzeniu mobilnym. W menu Ustawienia przejdź do Bluetooth i przełącz na "Włączone".
 2. Powrót do menu Ustawienia i stuknięcie opcji Ogólne > ułatwienia dostępu > urządzeniami do aparatów słuchowych MFi.
 3. Podczas gdy urządzenie mobilne Apple wyszukuje dostępne urządzenia, włącz aparaty słuchowe, aby włączyć je w tryb parowania.
 4. Po wykryciu aparatów słuchowych zobaczysz nazwę swojego aparatu słuchowego (“Michelle’s Hearing Aids”) w obszarze Devices.
 5. Dotknij nazwy aparatu słuchowego, aby podłączyć aparaty słuchowe do urządzenia mobilnego.
 6. Zobaczysz dwie prośby o parowanie (po jednym dla każdego aparatu słuchowego). Wybierz parą dla każdego żądania. Żądania te mogą być oddalone od kilku sekund.
 7. Po zakończeniu parowania nazwa aparatu słuchowego zmieni się z czarnego na niebieski.

Android Urządzenie Mobilne

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby połączyć aparaty słuchowe z urządzeniem mobilnym z systemem Android. Jeśli aparaty słuchowe kiedykolwiek utraciły połączenie z urządzeniem mobilnym, powtórz poniższe instrukcje, aby ponownie je połączyć.

 1. Naciśnij ikonę Settings na urządzeniu mobilnym.
 2. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona.
 3. Podczas gdy urządzenie mobilne z systemem Android wyszukuje dostępne urządzenia, włącz aparaty słuchowe, aby włączyć je w tryb parowania.
 4. Po wykryciu aparatów słuchowych w obszarze Dostępne urządzenia zobaczysz swoje imię, a następnie aparat słuchowy ("Michelle's Hearing Aid")." Zobaczysz to dla każdego urządzenia.
 5. Wybierz nazwę każdego aparatu słuchowego w obszarze Dostępne urządzenia. Po sparowaniu pojawią się na liście Sparowane urządzenia.

Apple Mobile Device

Aplikacja Thrive Hearing Control ułatwia sterowanie i dostosowywanie aparatów słuchowych za pomocą zgodnego urządzenia mobilnego Apple®. Pobieranie aplikacji jest łatwe; postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Otwórz App Store®.
 2. W polu wyszukiwania wpisz "Thrive Hearing Control."
 3. Naciśnij pozycję GET (pobierz), aby pobrać aplikację na urządzenie mobilne.

Android Mobile Device

Aplikacja Thrive Hearing Control ułatwia sterowanie i dostosowywanie aparatów słuchowych za pomocą zgodnego urządzenia mobilnego z systemem Android™. Pobieranie aplikacji jest łatwe. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami krok po kroku:

 1. Otwórz sklep Google Play™
 2. W polu wyszukiwania wpisz "Thrive Hearing Control."
 3. Naciśnij pozycję INSTALL (zainstaluj), aby pobrać aplikację na urządzenie przenośne.

Apple lub Android Urządzenie Mobilne

Otwórz aplikację Thrive. Zostanie wyświetlony monit o konfigurację:

PowiadomieniaWybierz pozycję Zezwalaj lub Nie zezwalaj. Powiadomienia będą wysyłać dźwiękowe alerty do aparatów słuchowych, umieszczać powiadomienia na ikonie aplikacji Thrive i umieszczać baner na ekranie blokady.

Usługi Lokalizacyjne Zaleca się "Zawsze zezwalaj". Usługi lokalizacyjne są ważne dla takich funkcji, jak geotagging, Fall Alert i Find My Hearing Aids.

Umowa licencyjna użytkownika końcowego i Polityka prywatnościPrzejrzyj umowę i zaznacz oba pola zgody. Kliknij przycisk ACCEPT (zaakceptuj).

Tryb podstawowy lub zaawansowanyWybierz żądany tryb i naciśnij przycisk kontynuuj. Można to później zmienić w aplikacji.

Thrive App Sign InOdwiedź Facebook, Google™ wyszukiwarki lub utworzyć własne konto z adresem e-mail i hasłem. Spowoduje to utworzenie konta w chmurze i zapisanie preferencji aplikacji Thrive.

Poznaj aplikację Thrive Hearing Control

W pełni funkcjonalna, łatwa w użyciu aplikacja Thrive zapewnia pełną kontrolę nad aparatami słuchowymi. Ekran główny udostępnia migawkę informacji o kondycji i służy jako portal do zmiany ustawień, dostosowania głośności, tworzenia niestandardowych ustawień predefiniowanych i innych. Pobierz podręcznik użytkownika, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Thrive Hearing Control smartphone app