thrive

Na nowo definiuje to, co może zrobić aparat słuchowy

Więcej informacji dzięki aplikacji Thrive Hearing Control

Uchcenia kontroli słuchu daje użytkownikowi pełną kontrolę nad aparatami słuchowymi za pomocą smartfona. Podobnie jak pilot do telewizora, pozwala ludziom regulować głośność, przełączać wspomnienia i zarządzać innymi funkcjami, których aparaty słuchowe nie mogły wykonać do tej pory.

Aplikacja Thrive jest łatwa w konfiguracji, obsłudze i nawigacji oraz daje użytkownikom dostęp do funkcji, które pomagają lepiej słyszeć:

  • Funkcje monitorujące aktywność fizyczną oraz psychiczną.
  • Funkcje dodatkowe, takie jak Znajdź Mój Telefon, Tłumacz, Transkrypcja i Samodiagnostyka, pozwalają sprawdzić działanie aparatu słuchowego bez wizyty w gabinecie protetyka.
  • Najnowszy Tryb Maski, który pomaga słyszeć rozmówców noszących maseczki.
Obejrzyj film

Funkcje, które pomogą zmienić Twoje życie.

testAltText
Tryb Maski

Ten niestandardowy program wzmacnia określone częstotliwości, aby pomóc Ci lepiej słyszeć osoby noszące

testAltText
Śledzenie ciała

Monitorowanie aktywności fizycznej Śledzi codzienne kroki, mierzy ruch i monitoruje bardziej energiczną aktywność fizyczną.

testAltText
Śledzenie mózgu

Monitorowanie aktywności psychicznej Monitoruje korzyści zdrowotne wynikające z noszenia aparatów słuchowych, śledząc takie informacje jak aktywność w zróżnicowanych środowiskach akustycznych.

fall-alerts-gray
Alerty o upadku

Wykrywa upadek użytkownika aparatu słuchowego i wysyła komunikat ostrzegawczy do wybranych kontaktów.

reminders-gray
Przypomnienia

Umożliwia planowanie alertów dotyczących takich rzeczy jak przyjmowanie leków i inne zadania osobiste.

Często zadawane pytania

Thrive współpracuje z wieloma urządzeniami Apple&reg i Android&trade. Zobacz pełną listę

Postępuj zgodnie ze wskazówkami krok po kroku w tym filmie inscenacjowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Tryb maski to niestandardowa pamięć w aplikacji Thrive, która wzmacnia określone częstotliwości, aby ułatwić słyszenie osób noszących maski na twarz. Obejrzyj film instruktażowy, aby zobaczyć, jak to działa.

Dowiedz się więcej o tej ważnej funkcji w tym filmie insytuacowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Aplikacja tłumaczy 27 różnych języków. Zobacz pełną listę.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami krok po kroku w tym filmie inscenacjowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.