thrive

Na nowo definiuje to, co może zrobić aparat słuchowy

Więcej możliwości dzięki aplikacji Thrive

Aplikacja Thrive daje użytkownikowi pełną kontrolę nad aparatami słuchowymi Starkey za pomocą smartfona. Podobnie jak pilot do telewizora, pozwala regulować głośność, zmieniać programy i zarządzać funkcjami dodatkowymi które aparat ma dzięki współpracy z aplikacją mobilną.

Aplikacja Thrive jest łatwa w konfiguracji, obsłudze i nawigacji oraz daje użytkownikom dostęp do funkcji, które pomagają lepiej słyszeć:

 • Funkcje przydatne dla zdrowia, takie jak monitorowanie aktywności psychicznej i fizycznej.
 • Funkcje dodatkowe, takie jak TeleHear i Samodiagnostyka, pozwalają sprawdzić działanie aparatu słuchowego bez wizyty w gabinecie protetyki słuchu.
 • Najnowszy Tryb Maski, który pomaga słyszeć rozmówców noszących maseczki.

Funkcje, które pomogą zmienić Twoje życie.

 • Tryb Maski

  Ten niestandardowy program wzmacnia określone częstotliwości, aby pomóc Ci lepiej słyszeć osoby noszące maski na twarzy.

 • Monitorowanie aktywności fizycznej

  Śledzi codzienne kroki, mierzy ruch i aktywność fizyczną.

 • Monitorowanie aktywności psychicznej

  Monitoruje korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania aparatów słuchowych i aktywnego słuchania.

 • Alerty o upadku

  Wykrywa upadek użytkownika aparatu słuchowego i wysyła komunikat ostrzegawczy do wybranych kontaktów.

 • Przypomnienia

  Umożliwia planowanie alertów dotyczących takich rzeczy jak przyjmowanie leków i inne zadania osobiste.

 • TeleHear

  Zminimalizuj liczbę wizyt w gabinecie protetyka słuchu, wybierając zdalne dopasowania aparatów za pośrednictwem czatu wideo.

Najczęściej zadawane pytania

Thrive współpracuje z wieloma urządzeniami Apple® i Android™. Zobacz pełną listę

Dzięki kilku prostym krokom możesz dowiedzieć się, czy Twój telefon jest kompatybilny z aplikacją Thrive. Porozmawiaj ze swoim protetykiem słuchu lub obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o naszym łatwym w użyciu kodzie QR.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami krok po kroku w tym filmie instruktażowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Tryb maski to niestandardowa pamięć w aplikacji Thrive, która wzmacnia określone częstotliwości, aby ułatwić słyszenie osób noszących maski na twarz. Obejrzyj film instruktażowy, aby zobaczyć, jak to działa.

Dowiedz się więcej o tej ważnej funkcji w tym filmie instruktażowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Aplikacja tłumaczy 27 różnych języków. Zobacz pełną listę.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami krok po kroku w tym filmie instruktażowym lub odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.