Aplikacja TruLink Hearing Control

Aplikacja TruLink Hearing Control przesyła muzykę, multimedia i inne dane bezpośrednio z iPhone'a, iPada, iPoda touch i Apple Watch do Twoich aparatów słuchowych*. Apple Watch może kontrolować głośność i programy aparatów słuchowych kompatybilnych ze smartfonami po podłączeniu do iPhone'a i/lub iPada.


Kompatybilność z Apple

Aplikacja TruLink Hearing Control obsługuje kompatybilne ze smartfonami aparaty słuchowe Halo iQ, Halo 2 i Halo oraz oferuje szereg ulepszonych możliwości regulacji. Aplikacja wykorzystuje system operacyjny Apple (iOS) do zarządzania łącznością między aparatami słuchowymi, a smartfonami.

TruLink został przetestowany i jest kompatybilny z następującą wersją systemu operacyjnego Apple (iOS):
iOS 11 lub wyższy

AKTUALIZACJA iOS: Podczas aktualizacji wersji iOS na iPhonie aparaty słuchowe mogą utracić połączenie, co wymaga rozparowania i ponownego sparowania aparatów słuchowych z iPhonem. Na naszej stronie znajdziesz filmy instruktażowe dotyczące parowania.

TruLink jest kompatybilny z następującymi urządzeniami Apple:

iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE
iPhone 5s
iPhone 5c

iPhone 5
iPhone 4s (tylko Halo)
iPad Pro
iPad Air 2
iPad Air
iPad (4 generacja)
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini z wyświetlaczem Retina
iPad mini
iPod touch (5 generacja)
Apple Watch – wymagany iPhone 5 lub nowszy

Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy korzystanie z TruLink 4.3.

Apple, logo Apple, iPhone, iPad, iPod touch i Apple Watch są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc. „Made for iPod”, „Made for iPhone” i „Made for iPad” oznaczają, że akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane z myślą o podłączeniu odpowiednio do urządzeń iPod, iPhone lub iPad oraz zostały certyfikowane przez programistę jako spełniające standardy wydajności Apple. Apple nie ponosi odpowiedzialności za działanie tego urządzenia ani jego zgodność z normami bezpieczeństwa i przepisami. Należy pamiętać, że używanie tego akcesorium z iPodem, iPhonem, iPadem lub Apple Watch może mieć wpływ na łączność bezprzewodową.


Kompatybilność z Android

Stale sprawdzamy i oceniamy produkty z systemem Android i ich kompatybilność z naszymi aparatami słuchowymi. Ze względu na złożoną naturę platformy Android i wiele różnych typów produktów wykorzystujących tę platformę, każdy produkt testujemy osobno i dostarczamy informacje o zgodności po zakończeniu naszych rygorystycznych testów. Pamiętaj, aby sprawdzać tę stronę, aby uzyskać zaktualizowane informacje o zgodności z systemem Android.

Aplikacja TruLink Hearing Control* obsługuje aparaty słuchowe Halo iQ, Halo 2 i Halo i jest kompatybilna z następującymi produktami Android i systemami operacyjnymi:

Samsung Galaxy S9+/Android OS 8.0
Samsung Galaxy S8/Android OS 7.0
Samsung Galaxy S7 Edge/Android OS 7.0
Samsung GalaxyS7/Android OS 7.0
Samsung Galaxy S6 Edge Plus/Android OS 7.0
Samsung Galaxy S6 Edge/Android OS 7.0
Samsung Galaxy S6/Android OS 5.0
Samsung Galaxy S5/Android OS 4.4.4
Samsung Galaxy S4/Android OS 4.4.4
Samsung Galaxy Note 8/Android OS 7.0
Samsung Galaxy Note 7/Android OS 6.0
Samsung Galaxy Note 5/Android OS 5.1.1

Samsung Galaxy Note 4/Android OS 5.0.1
Samsung Galaxy Note 3/Android OS 5.0
Google Pixel/Android OS 7.0
Google Pixel XL/Android OS 7.0
Google Pixel 2/Android OS 8.0
Google Pixel 2 XL/Android OS 8.0
Google Nexus 6P/Android OS 8.0
Google Nexus 5X/Android OS 7.1.1
HTC 10/Android OS 7.0
HTC One M9/Android OS 6.0
HTC One M8/Android OS 6.0
HTC One LTE (M7)/Android OS 5.0

*TruLink Hearing dla systemu Android nie zapewnia obecnie przesyłania strumieniowego.

Android i Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC. Galaxy S, Galaxy Note i Samsung Galaxy Apps są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Samsung Electronics Co., Ltd. HTC One jest znakiem towarowym firmy HTC Corporation. Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.