Wsparcie

Wymiana aparatu słuchowego

Czy nadszedł już czas, aby wymienić swoje aparaty słuchowe?

Jeśli korzystasz ze swoich aparatów słuchowych już kilka dobrych lat, to może nadszedł już czas na ich wymianę i skorzystanie z najnowszych rozwiązań? Starsza technologia lub postępujące zmiany w słyszeniu mogły spowodować, że doświadczenia słuchowe nie są dla Ciebie tak satysfakcjonujące jak kiedyś. Jeśli poniższe stwierdzenia są Ci bliskie najprawdopodobniej nadszedł już czas, aby rozważyć wymianę aparatów słuchowych:

 • Aparat słuchowy brzęczy, piszczy i sprzęga się
 • Pojawiają się problemy ze słyszeniem mowy w hałaśliwych sytuacjach akustycznych
 • Masz problemy ze słyszeniem w trakcie rozmowy przez telefon
 • Aparaty słuchowe nie działają tak dobrze, jak kiedyś
 • Korzystanie i obsługa aparatów słuchowych jest bardziej męcząca, niż kiedyś

Nowa, cyfrowa technologia aparatów słuchowych wyeliminowała wiele powszechnych frustracji i sprawiła, że słyszenie jest dużo bardziej komfortowe.

Jeśli posiadasz stare, analogowe aparaty słuchowe

W ostatnich latach rozwój technologii w aparatach słuchowych znacznie przyspieszył, a miało na to wpływ zastąpienie analogowych aparatów słuchowych, cyfrowymi.

Cyfrowe przetwarzanie sygnału/dźwięku zrewolucjonizowało aparaty słuchowe, umożliwiając naukowcom i producentom stworzenie inteligentnego oprogramowania i opracowania zaawansowanych algorytmów, które doprowadziły do znaczącego usprawnienia następujących obszarów:

 • Lepsze rozumienie mowy w głośnym otoczeniu
 • Redukcja sprzężeń zwrotnych
 • Udoskonalona redukcja hałasu mechanicznego, optymalizacja dźwięków cichych, automatyczna redukcja głośnych dźwięków nagłych oraz automatyczna redukcja szumu wiatru.
 • Automatyczny menadżer doświadczeń
 • Łączność bezprzewodowa

Dowiedz się więcej o najnowszych bezprzewodowych aparatach słuchowych.

Jeśli posiadasz cyfrowe aparaty słuchowe

Jeśli posiadasz cyfrowe aparaty słuchowe, powinieneś/powinnaś co roku kontrolować swój słuch, aby upewnić się, że twoje aparaty słuchowe są odpowiednio dostosowane do aktualnego ubytku słuchu. Cyfrowe urządzenia są często aktualizowane przez producentów, więc mogą pojawić się nowe funkcje, które mogą być korzystne dla Twojego stylu życia i słyszenia. Protetyk słuchu przedstawi Ci wszystkie zmiany i ulepszenia, abyś mógł/mogła zdecydować czy chcesz z nich aktywnie korzystać

Dowiedz się więcej o jednej z najbardziej ekscytujących, wygodnych i łatwych w użyciu technologii aparatów słuchowych.

Jeśli chcesz dyskretne i zaawansowane technologicznie aparaty słuchowe

Podobnie jak inne nowoczesne urządzenia, aparaty słuchowe przeszły ogromną transformację w ciągu ostatnich kilku lat, nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również pod względem wyglądu.

Najważniejszymi zmianami jest przede wszystkim: rozmiar - praktycznie niewidoczne dla oczu aparaty słuchowe, które umieszcza się głęboko w przewodzie słuchowym, są dyskretne a jednocześnie wypełnione zaawansowaną technologią.

Jeśli pomogliśmy podjąć Ci decyzję o wypróbowaniu najnowszych rozwiązań, zadzwoń do nas 48 22 878 00 37 lub umów się na spotkanie z protetykiem słuchu.

Dowiedz się więcej

 • Nasz najlepszy aparat słuchowy w historii

  Zobacz, dlaczego Livio jest naszym najlepiej brzmiącym i najlepiej działającym aparatem słuchowym w historii.

  Pobierz broszurę
 • Jak zmieniły się aparaty słuchowe

  Zobacz 11 niesamowitych rzeczy, które nowe aparaty słuchowe mogą zrobić, że stare nie mogą.

 • Narzędzie do porównywania aparatów słuchowych

  Porównaj swoje aparaty słuchowe z najnowszą technologią.

  Poznaj to

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.