Tani Austin 

Tani Austin

Dyrektor ds. Filantropii

Uzyskując tytuł Filantropki Roku na Pierwszym Szczycie Kobiet na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w 2015 roku, Tani rozpoczęła rozwijać program dotyczący ochrony słuchu, dostarczając bezcenny dar słyszenia ludziom na całym świecie. Jako dyrektor ds. filantropii jest odpowiedzialna za działania humanitarne w Starkey Hearing Technologies, skupiając się wzbudzaniu poczucia odpowiedzialności społeczności za lokalne ośrodki zdrowia zajmujące się badaniem słuchu.

Każdego roku Tani wraz ze swoim mężem - założycielem i dyrektorem Starkey Hearing Technologies - bierze udział w licznych misjach służących poprawie jakości słyszenia. Do tej pory odwiedziła ponad 100 krajów zapewniając aparaty słuchowe i pomoc ludziom z wadami słuchu. Jej nieustające wysiłki sprawiły, że fundacja Starkey Hearing Foundation stała się światowym liderem w dziedzinie rozwoju trwałych wspólnotowych systemów protetyki słuchu.

Tani ma ponad 30 lat doświadczenia w branży aparatów słuchowych - od 10 lat prowadzi swój własny gabinet protetyki słuchu, pracuje w Illinois Department of Public Health (Wydziale Zdrowia Publicznego w Illinois) jako inspektor ds. dystrybucji aparatów słuchowych, jest sekretarzem w Illinois Hearing Society (Stowarzyszeniu Protetyków Słuchu w Illinois) i w National Board of Certification in Hearing Sciences (Krajowym Komitecie Ceryfikacji w dziedzinie Nauk o Słuchu).

Zaangażowanie Tani w filantropię wykracza poza dziedzinę słyszenia. Wspierając liczne zarówno lokalne, jak i globalne organizacje charytatywne, swoją inspirującą wizją i bezinteresownym poświęceniem pomaga zmieniać życie niezliczonych ludzkich istnień.

better-hearing-is-who-we-are
Naszą specjalnością jest słyszenie

Obejrzyj film

starkey-hearing-foundation-in-action
Zobacz Starkey Hearing Foundation w akcji

Obejrzyj film