Sara Burdak 

Sara Burdak, Au.D.

Główny Specjalista ds. audiologii i Wiceprezes ds. strategii produktu

Dr Sara Burdak dołączyła do firmy Starkey jako audiolog w zespole Badań i Technologii w 1999 roku. Podczas swojej pracy w firmie Starkey, Sara Burdak pracowała nad wprowadzeniem nowych produktów dla użytkowników na całym świecie. Jest odpowiedzialna za rozwój i dostosowanie globalnej strategii audiologicznej firmy Starkey w zakresie edukacji i programów szkoleniowych, Departamentu Spraw Weteranów oraz relacji ze specjalistami. W uznaniu dla jej imponującej pracy, Sara Burdak została wyróżniona przez Twin Cities Business Magazine jako 2021 Niezwykła Kobieta w Produkcji, otrzymała 2021 nagrodę Globee „Women In Business” (Światowa Nagroda Kobiet), a organizacja Women We Admire zaliczyła ją do „Jedną z 50 Kobiet Liderów Minnesoty na rok 2022”. W 2023 roku została wyróżniona przez: Women MAKE Awards, Manufacturing Institute oraz Woman in STEM Twin Cities Business Magazine.

Sara Burdak uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie audiologii I logopedii na Michigan State University, tytuł magistra audiologii na Wayne State University oraz tytuł Au. D. w Arizona School of Health Sciences.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.