Michael Tease 

Michael Tease

Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej

Jako Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej, Michael Tease nadzoruje tworzenie i realizację strategicznych celów firmy Starkey dla jej amerykańskich i międzynarodowych rynków detalicznych. Michael Tease jest odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii rozwoju, aby osiągnąć wzrost sprzedaży na całym świecie i kontynuować wzmacnianie naszej sieci protetyków słuchu w Stanach Zjednoczonych.

Michael Tease to specjalista w branży, który jest ekspertem w budowaniu globalnych marek i stymulowaniu wzrostu sprzedaży. Od momentu dołączenia do firmy Starkey w 2020 roku, pomaga w realizacji strategicznych inicjatyw detalicznych firmy poprzez swoje stabilne przywództwo i rekordowe wyniki sieci Audibel oraz realizacji innych strategii wzrostu.

Michael Tease uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego i spraw publicznych w Akademii Wojskowej USA w West Point, NY, MBA na Uniwersytecie Świętego Józefa w Filadelfii, PA, a JD w Birmingham School of Law w Birmingham, AL.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.