michael-scholl 

Michael Scholl

Dyrektor ds. Zgodności oraz Wiceprezes ds. Relacji Korporacyjnych

Jako Chief Compliance Officer, Michael Scholl zapewnia przywództwo w zakresie oceny, planowania, rozwoju, wdrażania i oceny globalnego programu zgodności przedsiębiorstwa. Ściśle współpracuje z zespołami w całej organizacji w celu identyfikacji, ograniczania i eliminacji ryzyka - wszystko to przy jednoczesnym promowaniu ogólnej kultury zgodności w firmie Starkey.

Ponadto, Michael Scholl pełni funkcję Wicedyrektora Wykonawczego ds. Na tym stanowisku kieruje działaniami Starkey w zakresie relacji z rządem i polityki publicznej, związanymi z priorytetami legislacyjnymi i regulacyjnymi na poziomie stanowym, federalnym i globalnym, jak również wysiłkami Starkey w zakresie budowania strategicznego partnerstwa z organizacjami non-profit, korporacjami i organizacjami konsumenckimi w naszej lokalnej społeczności i poza nią.

Michael Scholl wnosi ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Zanim dołączył do Starkey, prowadził firmę konsultingową z siedzibą w Twin Cities, która specjalizowała się w doradztwie strategicznym w zakresie budowania koalicji, zgodności z przepisami, lobbingu, relacji z rządem, opracowywania komunikatów i płatnych mediów. Michael Scholl received his B.A. in political science from Denison University.

better-hearing-is-who-we-are
Naszą specjalnością jest słyszenie

Obejrzyj film

starkey-hearing-foundation-in-action
Zobacz Starkey Hearing Foundation w akcji

Obejrzyj film