Kenny Landherr 

Kenny Landherr

Dyrektor Finansowy

Jako Dyrektor Finansowy, Kenny Landherr jest odpowiedzialny za infrastrukturę finansową firmy Starkey, zapewniając jej strategiczne wsparcie na poziomie globalnym. Zanim został mianowany CFO, zarządzał wieloma funkcjami finansowymi w firmie Starkey, w tym, ale nie tylko, działem skarbu, podatków, kredytów, finansów komercyjnych, planowania i analizy finansowej oraz rozwoju biznesu.

Kenny Landherr nawiązał znaczące relacje z klientami firmy Starkey, posiada głęboką wiedzę branżową na każdym z głównych rynków światowych i współpracuje z liderami w całej organizacji w realizacji naszych strategicznych dążeń do osiągnięcia zrównoważonego, zyskownego wzrostu.

Kenny Landherr uzyskał tytuł B.A. w dziedzinie rachunkowości i finansów na Winona State University, zarówno Master of Business Administration jak i Executive Master of Business Administration na University of St. Thomas (Minnesota) i jest CPA (nieaktywnym).

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.