Karen Spaeth

Karen Spaeth

Dyrektor ds. marketingu

Jako Dyrektor ds. Marketingu, Karen Spaeth kieruje globalnym zespołem marketingowym firmy Starkey w zakresie wprowadzania produktów na rynek, prezentowania firmy Starkey jako firmy oferującej najwyższej jakości technologie wspomagające słyszenie oraz zarządzania marką Starkey w strategicznych kanałach sprzedaży. Wchodząc w erę cyfrowego pacjenta, doświadczenie Karen Spaeth w zarządzaniu marką i relacjami z klientem podnosi jakość strategii marketingowej i wizji firmy Starkey zorientowanej na klienta.

Od momentu rozpoczęcia pracy w firmie Starkey w 2009 roku, Karen Spaeth pełniła wiele funkcji kierowniczych w dziale marketingu, w tym kierowała działem eventów, komunikacji oraz działem doświadczenia klienta. Ostatnio pełniła funkcję Wiceprezesa ds. Komunikacji, posiada rozległą wiedzę na temat naszych klientów oraz kreatywnych strategii napędzających wzrost. Jej doświadczenie i przywództwo były kluczowe dla niektórych z najbardziej udanych przedsięwzięć firmy Starkey związanych z obsługą klienta.

Karen Spaeth ukończyła Minnesota State University Mankato z tytułem licencjata nauk politycznych.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.