Jessica Perez 

Jessica Perez

Dyrektor Generalny ds. Personalnych i Wiceprezes ds. Kultury

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zasobów ludzkich, obejmującym branżę urządzeń medycznych, farmaceutyczną i biotechnologiczną, Jessica Perez dołączyła do Starkey w 2010 roku. Jako Chief People Officer i Executive Vice President of Culture, Jessica Perez jest odpowiedzialna za rozwój i wdrażanie strategii zorientowanych na ludzi, które wspierają sukces firmy Starkey. Dbając o to, aby wartości firmy Starkey były wzmacniane przy każdej inicjatywie i komunikacji, jest ona orędownikiem kultury i budowniczym marki, koncentrującym się na pozyskiwaniu i zatrzymywaniu w organizacji najlepszych i najbardziej utalentowanych pracowników. W uznaniu jej imponującej pracy otrzymała nagrodę dla najlepszego kierownika ds. zasobów ludzkich roku 2023 (Stevie Human Resources Executive of the Year) i została uznana za godnego uwagi lidera w dziedzinie rekrutacji i talentów w 2023 r. przez Twin Cities Business Magazine.

Przed objęciem stanowiska Dyrektora Generalnego ds. Personalnych i Wiceprezes ds. Kultury, zajmowała wiele kluczowych stanowisk w firmie Starkey, ostatnio jako Vice President, Zasobów Ludzkich, gdzie kierowała projektowaniem i realizacją zintegrowanej globalnej strategii rozwoju talentów w naszych czterech regionach: Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Azja-Pacyfik oraz Europa/Bliski Wschód. Mając pod opieką ponad 5.000 pracowników w 29 placówkach, skupiła się na najlepszych praktykach organizacyjnych i dostosowaniu do zdefiniowania i wsparcia globalnych potrzeb w zakresie kapitału ludzkiego.

Przed dołączeniem do Starkey, Jessica Perez była liderem w branży executive search, specjalizując się w globalnym sektorze Life Sciences. Posiada tytuł B.S. w dziedzinie zarządzania biznesem uzyskany w Saint Mary's College w Kalifornii oraz tytuł M.A. w dziedzinie przywództwa organizacyjnego i zmian uzyskany na University of St.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.