Jeff Geigel 

Jeff Geigel

Dyrektor ds. Sprzedaży

Jeff Geigel ma ponad 20 lat doświadczenia w branży protetyki słuchu. Posiada doświadczenie w kierowaniu dynamicznymi, szybko rozwijającymi się organizacjami i tworzeniu zespołów wewnątrz nich. Jako Dyrektor ds. Sprzedaży, Jeff Geigel jest odpowiedzialny za kierowanie globalnymi zespołami hurtowymi i detalicznymi firmy Starkey w celu osiągnięcia wzrostu i zadowolenia klientów. Jego głównym zadaniem jest identyfikacja i realizacja strategii firmy Starkey w zakresie wzrostu przychodów hurtowych i detalicznych, wydajności sprzedaży i zadowolenia klientów, przy jednoczesnym kierowaniu sprzedażą w USA i na świecie. Pod jego kierownictwem komercyjny biznes firmy Starkey osiąga zrównoważony, korzystny wzrost przy jednoczesnym zapewnieniu pacjentom doświadczeń na światowym poziomie.

W trakcie swojej kariery Jeff Geigel zajmował stanowiska dyrektora generalnego i wiele innych stanowisk kierowniczych w organizacjach zajmujących się sprzedażą detaliczną i hurtową aparatów słuchowych. Jego bogate doświadczenie i wiedza w zakresie rozwoju sprzedaży i zespołów operacyjnych oraz planowania strategicznego pozwalają mu z powodzeniem kierować globalnymi zespołami sprzedaży firmy Starkey, aby wciąż były liderami rozwoju rynku. Jeff Geigel posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk społecznych uzyskany na Uniwersytecie w Ottawie oraz liczne certyfikaty z dziedziny finansów.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.