Dave Fabry 

Dave Fabry, dr hab

Główny specjalista ds. ochrony słuchu

Jako główny specjalista ds. ochrony słuchu, dr Dave Fabry, bada i edukuje w zakresie powiązań między ubytkiem słuchu a innymi kwestiami zdrowotnymi, takimi jak demencja, depresja i ogólne samopoczucie. Ściśle współpracuje z działem audiologii klinicznej w celu opracowania innowacji, które najlepiej zaspokoją potrzeby pacjentów, a także z naszymi zespołami inżynierów i marketingu, aby pomóc firmie Starkey w dalszym projektowaniu i dostarczaniu doskonałych produktów ze zrozumieniem, że protetyka słuchu jest opieką zdrowotną.

Dave Fabry uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie audiologii na Uniwersytecie w Minnesocie. Następnie podzielił swoją karierę między role akademickie/kliniczne w Mayo Clinic, Walter Reed Army Medical Center, University of Miami Medical Center i kilka stanowisk w branży. Pełnił funkcję prezesa i członka zarządu American Academy of Audiology, a obecnie zasiada w zarządzie American Auditory Society.

Ponadto Dave Fabry pełnił funkcję redaktora naczelnego Audiology Today i American Journal of Audiology oraz redaktora działu Ear and Hearing. Posiada licencję audiologa w stanie Minnesota, Floryda i w Rwandzie.

Jego 40-letnie doświadczenie w branży oraz udowodniona zdolność do wdrażania przyszłościowych koncepcji odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłych innowacji w Starkey.

Naszą specjalnością jest poprawa słyszenia

Sprawdź jak na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych.

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.