Chris Van Guilder 

Chris Van Guilder

Szef Personelu

Chris Van Guilder pełni funkcję Szefa Sztabu w firmie Starkey, gdzie pracuje od 2013 roku. Na tym stanowisku zarządza programami, wydarzeniami i inicjatywami strategicznymi w całej firmie, które wpływają na pozycję Starkey na rynku i poprawiają komfort pracy pracowników. Chris Van Guilder współpracuje z zespołem wykonawczym Starkey, wiceprezesami i pracownikami na wszystkich szczeblach, zapewniając przywództwo i doradztwo w zakresie inicjatyw rozwoju rynku globalnego, wewnętrznego dopasowania i rozwoju organizacyjnego, zarządzania zmianami oraz tworzenia i realizacji planu strategicznego firmy.

Jako osoba budująca relacje i strategiczny partner w zespole kierowniczym, Chris Van Guilder zapewnia wsparcie operacyjne i integruje się z organizacją w celu oceny i rozwiązywania przeszkód na drodze do sukcesu. Ułatwiając liderom Starkey'a osiągnięcie efektywności, zgodności i produktywności z 6.000 pracowników w ponad 26 krajach, pomógł uczynić firmę globalnym liderem w branży aparatów słuchowych.

Przed podjęciem pracy w Starkey, Chris Van Guilder zdobył szerokie doświadczenie w zakresie komunikacji, zarządzania projektami i wydarzeniami oraz rozwoju zespołu poprzez pracę w polityce. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie nauk politycznych na Saint John's University (MN).

better-hearing-is-who-we-are
Naszą specjalnością jest słyszenie

Obejrzyj film

starkey-hearing-foundation-in-action
Zobacz Starkey Hearing Foundation w akcji

Obejrzyj film