Aparaty słuchowe

Jakie postępy nastąpiły
w technologii aparatów słuchowych?

Jak zmieniła się technologia w aparatach słuchowych?

Dzisiaj, częściej niż kiedykolwiek przedtem, najlepszym rozwiązaniem dla osób z ubytkiem słuchu jest aparat słuchowy. Podobnie jak inne nowoczesne urządzenia, aparaty słuchowe przeszły ogromną transformację w ciągu ostatnich kilku lat, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

Najważniejszymi zmianami są dyskretne i praktycznie niewidoczne dla oczu aparaty słuchowe, które umieszcza się głęboko w przewodzie słuchowym lub funkcja łączności bezprzewodowej pozwalająca na bezpośrednią transmisję sygnału audio z odbiornika telewizyjnego, radia czy telefonu. Obecnie aparaty słuchowe to już nie są tylko rozwiązania poprawiające słyszenie, są to wielofunkcyjne urządzenia, które oprócz doskonałych wrażeń słuchowych pomogą również zadbać o Twoje zdrowie fizyczne, czy psychiczne - monitorując dzienną aktywność. Ale to nie wszystko:

Monitorowanie kondycji fizycznej i umysłowej

Dzięki zintegrowanym czujnikom, aparaty słuchowe Livio AI jako pierwsze na świecie pozwalają w łatwy sposób ustalić dzienne cele treningowe i w prosty sposób śledzić ich realizację przez aplikację Thrive.

Rowiązania ładowalne

Starkey oferuje pełną gamę ładowalnych aparatów słuchowych, które zasilane są akumulatorem litowo-jonowym. Wystarczy umieścić aparaty słuchowe w ładowarce na noc, aby miały wystarczająco dużo energii na cały dzień pracy. Dostępne dla styli: BTE, RIC, ITE, ITC.

Niewiarygodna jakość dźwięku

Dzieki nowoczesnym systemom przetwarzania dźwięków, najnowsze aparaty słuche zapewniają wyjątkową jakość dźwięku zarówno dla mowy, jak również dla muzyki, nawet w najbardziej wymagających środowiskach akustycznych. .

Spersonalizowane wrażenia słuchowe

Automatyczny menadżer doświadczenia - automatycznie dostosowuje wzmocnienie Twojego aparatu słuchowego Livio AI, aby pomóc Ci przystosować się do nowych doznań słuchowych w najbardziej naturalny i możliwie najwygodniejszy sposób.

Nowe brzmienie muzyki!

Najnowsze aparaty słuchowe wyposażone są w systemy (algorytmy), które precyzyjnie odtwarzają specyfikę dźwięków muzycznych, zapewniając użytkownikowi komfort słuchania - gwarantujący naturalny odbiór barwy poszczególnych dźwięków.

Połączenia telefoniczne

Dzięki komunikacji bezprzewodowej w aparatach słuchowych możesz odbierać połączenia telefoniczne za pomocą jednego przycisku i aktywnie brać udział w konwersacji przesłanej bezpośrednio do Twojego aparatu słuchowego.

Spersonalizowana kontrola

Z pomocą aplikacji Thrive Hearing Control lub aplikacji TruLink Hearing Control na smartfonie, możesz szybko i łatwo dokonywać spersonalizowanych zmian ustawień w aparacie słuchowym - w czasie rzeczywistym, w różnych sytuacjach akustycznych.

Spersonalizowane programy

Dzięki aplikacji Thrive możesz zapisać wiele programów dostosowanych do Twoich potrzeb. Możesz również skorzystać z funkcji geoznakowania programów za pośrednictwem systemu GPS. Geoznakowany program rozpoznaje Twoją lokalizację i automatycznie dostosowuje aparat słuchowy, gdy wejdziesz do oznakowanego miejsca. Przykładowo, oznaczony wcześniej program „kawiarnia” zostanie automatycznie uruchomiony wtedy, gdy wejdziesz do ulubionej kawiarni.

Dyskretne aparaty słuchowe

Dla osób, które nie chcą, aby ich aparaty słuchowe rzucały się w oczy, Starkey stworzyło wiele stylów w tym opcje bezprzewodowe, które mogą być umieszczone w kanale słuchowym, dzięki czemu pozostają praktycznie niewidoczne dla innych.

Przenośne i spersonalizowane akcesoria bezprzewodowe

Techologia bezprzewodowa w aparatach słuchowych Starkey, zostala zaptrojektowana w taki sposób, aby użytkownicy mieli możliwość bezprzewodowego przesyłania z urządzeń audio bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych naturalnie brzmiących dźwięków o wysokiej jakości.

Trwałe i niezawodne aparaty słuchowe

Kluczowe elementy naszych aparatów słuchowych pokryte są innowacyjną powłoką Surface Nanoshield. Jest to pionierski system odporny na wilgoć, woskowinę i wodę, który chroni aparat słuchowy i zapewnia jego wytrzymałość i niezawodność.

Ulga w terapii szumów usznych

Aparaty słuchowe Starkey wyposażone są w zaawansowaną technologię Multiflex Tinnitus. Technologia ta pozwala dostosować specjalny bodziec dźwiękowy zaprojektowany tak, aby pomóc w zarządzaniu szumem w uszach.

Przenośne, spersonalizowane akcesorium bezprzewodowe

Nasz SurfLink Mobile 2 współpracuje z aparatami słuchowymi, aby rozmawiać na telefonie komórkowym, słuchać muzyki lub po prostu lepiej słyszeć w trakcie w gry karcianej!

Starkey's aparaty słuchowe wyposażone są w naszą zaawansowaną technologię Multiflex Tinnitus. Technologia ta pozwala tobie i twojemu protezowi słuchu dostosować kojący bodziec dźwiękowy zaprojektowany, aby pomóc w zarządzaniu szumem w uszach.

Sprawdź dodatkowo:

 • Nasz najlepszy aparat słuchowy w historii

  Zobacz, dlaczego Livio jest naszym najlepiej brzmiącym i najlepiej działającym aparatem słuchowym w historii.

  Pobierz broszurę
 • Jak zmieniły się aparaty słuchowe

  Zobacz 11 niesamowitych rzeczy, które nowe aparaty słuchowe mogą zrobić, że stare nie mogą.

 • Narzędzie do porównywania aparatów słuchowych

  Porównaj swoje aparaty słuchowe z najnowszą technologią.

  Poznaj to

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.