Aparaty słuchowe

Czy powinienem rozważyć zakup aparatów słuchowych online?

Dlaczego warto kupić aparat słuchowy w gabinecie protetyka słuchu?

Podobnie jak każdy człowiek jest wyjątkowy, tak też każdy ubytek słuchu i potrzeby dotyczące słyszenia są kwestiami indywidualnymi. Dlatego zawsze należy skonsultować się z lekarzem specjalistą i protetykiem słuchu. Są to przeszkoleni eksperci, którzy mają doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt służący do badania przewodu słuchowego, pomiaru ubytku słuchu, oceny indywidualnych potrzeb i dopasowania rozwiązania, które uwzględnia wszystkie powyższe kwestie. Możesz liczyć na niezbędna pomoc z ich strony i profesjonalną opiekę.

Pomimo, że istnieje wiele tanich aparatów słuchowych dostępnych online lub w ogólnodostępnych sklepach , nie są to atestowane wyroby medyczne. Są to wzmacniacze dźwięków, które sprawiają, że wszystko jest głośniejsze (w tym hałas w tle).

Zakup aparatów słuchowych u wykwalifikowanego protetyka słuchu zapewnia lepsze wrażenia słuchowe dzięki technologii, która jest dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb, oraz zapewni odpowiednią rehabilitację niedosłuchu.

Dowiedz się więcej

 • 50 korzyści z lepszego słyszenia

  Rehabilitacja ubytku słuchu przynosi nieskończone wiele korzyści. W tym bezpłatnym przewodniku wymieniliśmy 50 korzyści dla naszego zdrowia, wynikających z noszenia aparatów słuchowych.

 • Sprawdź swój słuch

  Zastanawiasz się, czy masz ubytek słuchu? Nasz bezpłatny test słuchu online trwa zaledwie 5 minut.

  Spróbuj
 • Zaplanuj wizytę

  Umów się na wizytę z protetykiem słuchu.

  Planowanie

Aparaty słuchowe oraz akcesoria bezprzewodowe do aparatów słuchowych są wyrobami medycznymi. Używaj ich zgodnie z instrukcją lub etykietą. Podmiotem prowadzącym reklamę jest Starkey Laboratories Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, a producentem tych urządzeń - Starkey Hearing Technologies z siedzibą w Eden Prairie MN, Stany Zjednoczone.