Akcesoria

Indywidualne doznania

Produkty zaprojektowane tak, aby każdy dźwięk był takim jak chcesz go usłyszeć.

Słuchaj. Komunikuj się.

Starkey oferuje wiele doskonałych opcji dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań audio - od muzyków i miłośników muzyki po zaawansowane opcje dla profesjonalistów korzystających ze specjalnych systemów audio.

Pobierz broszurę SoundGear Tunz
personal-audio
personal-audio-musicians

Dla muzyków

Music nigdy nie był bardziej osobisty. Odkryj soundgear Tunz custom-fit, douszne monitory audio, które dają kontrolę nad mix etapie i pomóc zablokować niechciane szumy. Skontaktuj się z protetykiem słuchu aby uzyskać więcej informacji na temat niestandardowych, dopasowanych monitorów dousznych stworzonych specjalnie dla muzyków.

Dla miłośników muzyki

Od plików MP3 po urządzenia do gier, komputery i wiele innych, doświadcz najwyższej przyjemności słuchania dzięki niestandardowym słuchawkom i osobistemu dźwiękowi, stworzonemu właśnie dla Twoich uszu. Skontaktuj się z protetykiem słuchu aby uzyskać więcej informacji.

personal-audio-music
personal-audio-phone

Dla telefonu

Zdejszyszy słuchawki pozwalają wyraźniej słyszeć rozmowy, a niestandardowe nauszniki są wygodne i rzadziej wypadają. Skontaktuj się z protetykiem słuchu aby uzyskać szczegółowe informacje.

Do komunikacji zawodowej

Starkey oferuje wiele niestandardowych nauszników i monitorów dousznych, aby zapewnić najczystszą komunikację dla wielu profesjonalnych zastosowań - w tym prezenterów, pilotów, lekarzy, kierowców samochodów wyścigowych i innych. Skontaktuj się z protetykiem słuchu aby uzyskać szczegółowe informacje.

personal-audio-occupational