Szumy uszne

Czy cierpisz z powodu dzwonienia w uszach?

Kontakt ze specjalistą z zakresu słuchu

Multiflex Tinnitus

Szum uszny, jest medycznym określeniem dotyczącym występowania dźwięku w uszach podczas, gdy żaden zewnętrzy dźwięk nie jest obecny. Pacjenci z tymi dolegliwościami zwykle opisują te dźwięki, jako “dzwonienie w uszach”, choć mogą one też być opisywane, jako syczenie, piszczenie, brzęczenie, ryk, a nawet ćwierkanie

Kluczową sprawą jest zrozumienie, że szumy uszne nie są zwykłą chorobą, czy wynikiem złego samopoczucia. Zwykle są zapowiedzą czegoś większego, jak infekcja ucha, wysokie ciśnienie krwi lub co bardziej prawdopodobne ubytku słuchu.

Musimy pamiętać o tym, że każdy rodzaj szumów usznych jest inny, dlatego też tak trudno o właściwe rozwiązanie, które przyniesie ulgę.

Rozwiązania lecznicze Starkey Tinnitus

Korzystając z naszej opatentowanej technologii Multiflex Tinnitus, Starkey stworzyła rozwiązanie lecznicze, które polega na generowaniu komfortowego dźwięku, który może być dostrajany i wygładzany przez profesjonalistę, tak by w pełni uspokoić wyjątkowy, irytujący dźwięk, który słyszysz. Wynikiem czego, jest spersonalizowana terapia dźwiękiem zaprojektowana do maskowania i odwracania uwagi od szumów usznych.

Odwiedź naszą stronę Rozwiązania Lecznicze Tinnitus by dowiedzieć się więcej

your-journey-to-better-hearing-brochure

Droga do lepszego słuchu

Pobierz PDF

Xino Tinnitus – materiały dla klienta

Pobierz PDF