O Starkey
Hearing Technologies

Pomóc ludziom słyszeć - To powód dla którego tu jesteśmy.

Założona w 1967 roku, firma Starkey Hearing Technologies jest jak dotąd najbardziej postępową firmą w branży aparatów słuchowych.

 • 2017

  W roku 2017 obchodzimy 50 rocznice powstania Starkey!! 50 lat - innowacyjnch rozwiązań w dziedzinie badania słuchu.

 • 2016

  W styczniu Starkey Hearing Technologies ogłosiło podjęcie współpracy razem z firmą Bragi, twórcą pierwszych na świecie innowacyjnych, bezprzewodowych słuchawek Dash. Wiosną tego roku ukażą się: zupełnie nowa platforma Synergy®, system operacyjny Acuity™ OS i nowe oprogramowanie Inspire® X. Dzięki nowym technologiom powstały cztery nowe produkty mające na celu poprawę słyszalności w każdym środowisku i zwiększenie przyjemności słuchania.

  Halo™ 2, nasza najnowsza generacja aparatów słuchowych Made for iPhone® i TruLink®. Cała nowa rodzina aparatów słuchowych, Muse™, z technologią bezprzewodową 900sync™, współpracująca z akcesoriami SurfLink®. Muse CROS aparaty słuchowe oferujące rozwiązania dla osób z jednostronnym niedosłuchem. SoundLens® Synergy® nowa generacja naszego niewidzialnego aparatu słuchowego, oraz nowe akcesoria bezprzewodowe: Surflink Media 2 oraz mikrofon Surflink.

 • 2015

  Wprowadzenie Z Series™, naszej nowej linii bezprzewodowych aparatów słuchowych, wyposażonych w unikalną technologię Multiflex Tinnitus oraz łączących się bezprzewodowo z akcesoriami Surflink. Technologia 900sync pozwala na przekazywanie sygnału dźwiękowego w najbardziej wymagających warunkach. Z Series oferuje rozwiązania pacjentom, którzy cierpią na szumy uszne, wysoką jakość przesyłania dźwięku z TV, telefonów oraz innych urządzeń, poprawę słyszalności mowy w trudnych środowiskach akustycznych oraz niezrównaną ochronę przed wilgocią i woskowiną dzięki nanopowłoce HydraShield®2.

 • 2014

  Wprowadzenie na rynek nowego, niepowtarzalnego aparatu słuchowego o nazwie Halo (Made for iPhone), umożliwiającego stały kontakt z telefonem iPhone. Aparat Halo, w połączeniu z aplikacją TruLink®, pozwala na bezproblemowe połączenie pomiędzy aparatem a urządzeniami iPhone, iPad® lub iPod touch®. W ten sposób nadchodzące połączenia telefoniczne, muzyka, filmy trafiają bezpośrednio do Twoich uszu, z nieskazitelną jakością dźwięku.

 • 2013

  W styczniu wprowadziliśmy na rynek urządzenie Xino™ Tinnitus wyposażone w technologię Tinnitus Multiflex, aby przynieść ulgę ludziom cierpiącym z powodu ciągłego „dzwonienia” w uszach. Również w 2013 roku spersonalizowane, bezprzewodowe aparaty słuchowe 3 Series™ zostały wprowadzone na rynek. W ten sposób włączyliśmy do oferty opcję aparatu słuchowego niewielkich rozmiarów i zasilanego przez system operacyjny BluWave® 3.0, który zaprojektowano w celu zmaksymalizowania wydajności nawet w najbardziej wymagających warunkach akustycznych

 • 2012

  Oprócz zmiany nazwy ze Starkey Laboratories, Inc. na Starkey Hearing Technologies, wprowadzamy również kilka ciekawych innowacji, w tym technologię SurfLink Mobile®, która umożliwia rozmowę przez telefon komórkowy bez użycia rąk, technologię Wi Series® Custom, umożliwiającą dopasowanie stylu naszego popularnego bezprzewodowego aparatu słuchowego do indywidualnych upodobań, oraz trzy nowe opcje bezprzewodowe – 3 Series™, Tour™ i Ignite™ – oferujące korzyści bezprzewodowych aparatów praktycznie każdej zainteresowanej osobie.

 • 2011

  Wprowadziliśmy zarówno model AMP®, czyli niewidoczny aparat słuchowy dla osób, które nie są jeszcze gotowe na noszenie aparatu, jak i X Series®, naszą najbardziej wszechstronną linię tradycyjnych cyfrowych aparatów słuchowych..

 • 2010

  Wprowadzamy na rynek wiele ciekawych produktów, w tym Wi Series – linię naszych zaawansowanych technologicznie, bezprzewodowych aparatów słuchowych, które również umożliwiają użytkownikom przesyłanie dźwięku stereo bezpośrednio z telewizora lub radia do aparatu słuchowego bez jakichkolwiek dodatkowych urządzeń przekaźnikowych; linię iQ w serii S Series®, w tym Voice iQ, nowoczesny system kontroli hałasu i wzmocnienia mowy, poprawiający słyszalność w głośnym otoczeniu; model SoundLens®, pierwszy na świecie aparat słuchowy niewidoczny w kanale słuchowym; a także modele pediatryczne Starkey przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.

 • 2009

  Seria S oparta o architekturę Drive Architecture™ jest już dostępna. Dzięki wielordzeniowemu przetwarzaniu danych oraz nowoczesnej technologii, produkty S Series stają się jedną z najlepiej sprzedających się linii aparatów słuchowych w branży.

 • 2008

  Zōn® rewolucjonizuje wygląd aparatów słuchowych, a także otrzymuje ponad tuzin nagród w kategorii projektu i elektroniki użytkowej.

 • 2006

  Na nowo definiujemy branżę aparatów słuchowych z pomocą Destiny™, pierwszego aparatu słuchowego wykorzystującego technologię cyfrową w zupełnie nowy sposób, a zarazem pierwszego modelu eliminującego sprzężenia raz na zawsze.

 • 2004

  Pojawienie się Eltona Johna na gali nagród „So The World May Hear" firmy Starkey wspomogło zgromadzenie przez fundację Starkey Hearing Foundation rekordowej kwoty 2 700 000 dolarów. Rozpoczyna się budowa nowego Centrum Williama F. Austina, otwarte zostaje również Starkey Hearing Research Center [Centrum Badań nad Słuchem firmy Starkey].

 • 2003

  Firma wypuszcza model Genesis 4, oferujący użytkownikom wyższy poziom słyszalności, doskonałą czułość i komfort słuchania.

 • 2002

  Utworzenie sieci Starkey Hearing Alliance.

 • 2001

  Wprowadzamy na rynek rodzinę cyfrowych aparatów słuchowych Genesis, która uzyskuje status najbardziej kompleksowej linii produktów w branży, a aparaty Axent stają się punktem odniesienia dla zaawansowanej technologii cyfrowej.

 • 1999

  Starkey wprowadza aparaty słuchowe w erę cyfrową wraz z wyprodukowaniem cyfrowych aparatów Cetera i Aries. Oba modele powstały w oparciu o badania kwestii wzmocnienia dźwięku.

 • 1992

  Wypuszczamy Tympanette, pierwszy aparat mieszczący się całkowicie w przewodzie słuchowym. Tympanette staje się wówczas najmniejszym i najbardziej popularnym wewnątrzkanałowym aparatem słuchowym w branży.

 • 1983

  Prezydent Ronald Reagan otrzymuje aparat Starkey INTRA, promując w ten sposób większą akceptację aparatów słuchowych wśród społeczeństwa, przyczyniając się zarazem do wzrostu sprzedaży w całej branży.

 • 1982

  Powstaje seria modeli CE-5, czyli pierwszych w branży wewnątrzkanałowych aparatów słuchowych.

 • 1979

  Opracowujemy tester aparatów słuchowych CHAT, audiometr do badań szumów usznych oraz cyfrowy miernik poboru mocy – nowoczesny sprzęt diagnostyczny, niezwykle pomocny w poprawie poziomu jakości obsługi pacjentów.

 • 1978

  Powstaje Starkey Fund w charakterze programu recyklingu baterii z którego zyski przeznaczone są na pomoc potrzebującym. Program przeobraża się następnie w fundację Starkey Hearing Foundation.

 • 1976

  Nasza pierwsza spółka zależna powstaje w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii. W ciągu kolejnych pięciu lat Starkey otwiera zakłady w kanadyjskim Toronto, Glencoe w stanie Minnesota, Hamburgu w Niemczech oraz w Paryżu we Francji.

 • 1973

  Starkey wprowadza na rynek model CE-1, oryginalny douszny aparat słuchowy z pierwszym w branży 90-dniowym okresem próbnym oraz rokiem bezproblemowej gwarancji. Wkrótce Starkey staje wiodącym na świecie producentem oryginalnych aparatów słuchowych.

 • 1971

  William F. Austin kupuje Starkey Laboratories, niewielką firmę produkującą wkładki douszne, od Harolda Starkey. Austin dokonuje fuzji spółek Professional i Starkey, zachowując nazwę Starkey

 • 1967

  William F. Austin zakłada Professional Hearing Aid Service, centrum serwisowe aparatów słuchowych wszystkich marek, w St. Louis Park w stanie Minnesota. Firma oferuje stałe opłaty za naprawę – pierwszą tego typu usługę w branży.