O Starkey
Hearing Technologies

Pomóc ludziom słyszeć - To powód dla którego tu jesteśmy.

W trosce o Twój słuch

Starkey Hearing Technologies to znacznie więcej niż tylko producent aparatów słuchowych. Zajmujemy się łączeniem ludzi i zmienianiem ich życia. Wierzymy, że zdolność słyszenia świata i ludzi wokół nas jest tak samo ważna jak oddychanie.

Jako światowy lider w produkcji i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań słuchowych, naszym celem jest wzbogacenie życia osób z niedosłuchem poprzez umożliwienie osiągnięcia pełnego potencjału w życiu.

W 1967 William F. Austin założył naszą firmę z prostym założeniem: "Samemu nie możemy wiele zrobić, razem możemy zmienić świat". Żyjemy tą wizją każdego dnia. Wspieramy Fundacje Starkey Hearing, która pomaga ludziom potrzebującym na całym świecie otrzymać dar słyszenia. Do dnia dzisiejszego, Fundacja Starkey Hearing zapewniła już ponad 1 milion aparatów słuchowych osobom potrzebującym na całym świecie.

 • Innowacje

  Pomagamy milionom pacjentów dzięki niespotykanym dotąd rozwiązaniom technologicznym.

  Czy jest to nasza wiodąca w branży linia niewidocznych aparatów słuchowych, za pomocą, której podejmujemy wyzwanie komfortowego słuchania w hałaśliwych środowiskach akustycznych, czy nasze produkty bezprzewodowe wliczając w to Halo™ – nasz stworzony dla iPhone® aparat słuchowy – nieustannie wprowadzamy na rynek nasze innowacje zapewniając klientom mniejsze, łatwiejsze w obsłudze i lepsze urządzenia wspomagające słyszenie. To właśnie firma Starkey Hearing Technologies zbudowała pierwszy w branży wewnątrzuszny aparat słuchowy. Idąc krok dalej stworzyliśmy pierwszy indywidualnie dopasowany, cyfrowy oraz zupełnie niewidoczny aparat słuchowy. Jako pierwsi użyliśmy nanotechnologii sprawiając, że aparaty stały się wodoodporne. Rozpoczęliśmy też walkę z największym wyzwaniem wśród użytkowników aparatów słuchowych – słyszeniem w hałasie.

  Nie tworzymy technologii tylko dla sztuki

  W Starkey Hearing Technologies wierzymy, że wszystkie nowe produkty powinny przynosić konkretną i wymierną poprawę słuchu. Dlatego pytamy pacjentów i specjalistów, które cechy i funkcje chcieliby mieć w swoich aparatach słuchowych — a następnie zabieramy się do pracy.

  W ostatnich latach spełniliśmy oczekiwania pacjentów w zakresie: lepszej jakości dźwięku we wszystkich środowiskach akustycznych, łatwiejszej kontroli i regulacji, szybszego przetwarzania, dyskretniejszych i bardziej atrakcyjnych aparatów słuchowych. Dzięki czemu wyznaczyliśmy nowe standardy w naszej branży.

  Wszystko co robimy - robimy w oparciu o dowody

  Opieramy się jedynie na projektach popartych badaniami i dowodami. Wprowadzamy aktualizację produktów tylko wtedy, gdy nowe technologie lub funkcje mogą przynieść wymierne korzyści pacjentom. Jeśli coś nie poprawia jakości słyszenia – nie robimy tego. Dokonujemy wierzytelnych porównań i badań produktów, prowadząc zarówno dokładne testy wewnętrzne jak i badania porównawcze względem innych aparatów znajdujących się na rynku. Wyciągnięte wnioski popieramy publikując wyniki naszych badań.

 • Zaangażowanie Filantropijne

  Fundacja Starkey Hearing Foundation całą swoją pracę opiera na haśle "So The World May Hear®"

  Do tej pory ponad 1 milion osób, które nie słyszały, otrzymało szansę bycia częścią tego świata dzięki Fundacji Starkey Hearing.

  Fundacja Starkey Hearing Foundation podróżuje po świecie, aby dopasować bezpłatne aparaty słuchowe potrzebującym i przekazać im bezcenny dar słyszenia.

  Dziś Fundacje Starkey Hearing Foundation wspierają wysiłki tysięcy wolontariuszy i ofiarodawców z całego świata.

  Podnoszenie świadomości i promowanie zdrowego słyszenia

  Oprócz przekazywania daru słyszenia, Fundacja angażuje się globalnie w promowanie zdrowego słuchu prowadząc program Listen Carefully. Poprzez muzykę i edukację, Listen Carefully pomaga nastolatkom zrozumieć jak ważne jest dbanie o słuch i uczy o zagrożeniach związanych z ekspozycją na dźwięki o wysokim natężeniu.

 • Amerykański kunszt

  Starkey Hearing Technologies jest jedynym amerykańskim właścicielem i dostawcą rozwiązań w zakresie słuchu.

  Z główną siedzibą w Eden Prairie, Minnesota, Starkey Hearing Technologies jest dumą naszego amerykańskiego dziedzictwa narodowego. Nasze innowacyjne aparaty słuchowe zostały zbudowane tak, aby być silne i długotrwałe. Są one wynikiem ciężkiej, codziennej pracy tysięcy oddanych ludzi, których wspólnym celem jest: pomóc ludziom słyszeć jak najlepiej.

  Znamy sztukę i naukę słyszenia lepiej niż ktokolwiek inny. Wiedza ta, połączona z naszym indywidualnym podejściem do pacjenta, umożliwia nam osiągnięcie sukcesu i zapewnia najwyższą satysfakcję wśród pacjentów.

  Zaprojektowany dla życia, zaprojektowany dla ciebie

  Prawdziwie indywidualne dopasowanie aparatu rozpoczyna się od właściwego zrozumienia pacjenta. Profesjonaliści słuchu Starkey wyposażeni są w najbardziej profesjonalny sprzęt do diagnostyki, umożliwiający im pomiar zdolności słyszenia, kształtu kanału słuchowego oraz akustyki ucha wewnętrznego. Pozwala to nam stworzyć aparat, który spełnia Twoje określone potrzeby i pasuje do Twojego unikatowego stylu życia – już od samego początku.

 • Indywidualne Podejście

  Każdy ubytek słuchu jest indywidualny – dlatego dokładamy największych starań, aby wszystkie projektowane przez nas rozwiązania były unikatowe.

  Każda natura słuchu zasługuje na specjalne traktowanie. To właśnie jest powód, dla którego każde dopasowanie aparatu słuchowego traktujemy jako okazję zmieniającą życie. Nasza sieć profesjonalistów Starkey składa się z audiologów, specjalistów słuchu, lekarzy laryngologów, którzy podzielając tę filozofię współpracują z Tobą by zapewnić Ci rozwiązanie, które spełni Twoje indywidualne potrzeby słuchowe.

  Zawsze tam gdzie nas potrzebujesz

  Wierzymy również, że innowacyjna technologia i profesjonalna obsługa idą w parze. Dlatego też wspieramy nasze zaawansowane produkty słuchowe zapewniając doskonałą obsługę klienta oraz zaplecze techniczne. W naszej sieci znajdują się zarówno specjaliści jak i doradcy słuchu. Zapewniamy gwarancję, konserwację i serwis. Dzięki czemu nosząc aparaty firmy Starkey zauważysz różnicę zarówno w słyszeniu jak i oferowanym przez nas wsparciu.

 • Nasze marki

  AudibelMicrotechNuearStarkey

  Sztuka i nauka lepszego słyszenia

  Począwszy od urządzeń bezprzewodowych, aż po niewidoczne aparaty słuchowe firma Starkey Hearing Technologies oferuje rodzinę najbardziej zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań słuchowych na rynku. Możesz być pewien, że każde z nich spełnia nasze rygorystyczne normy komfortu, wydajności i personalizacji, a zapewnienie lepszego słyszenia jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd.

  W trosce o Twój słuch

  Firma Starkey Hearing Technologies jest jedyną amerykańską firmą w branży słuchu znajdującą się w prywatnych rękach. Rozpoznawana jest na całym świecie, jako główny dostawca rozwiązań słuchowych. Wierzymy, że każdy rodzaj niedosłuchu zasługuje na specjalne, zindywidualizowane leczenie. Jest to widoczne we wszystkich naszych działaniach, począwszy od naszej przełomowej pracy w zakładach produkujących aparaty słuchowe, aż po nasze globalne działania filantropijne.