Livio AI

Pierwszy na świecie aparat słuchowy z czujnikami ruchu i sztuczną inteligencją

tech-header-livio ai

Livio AI

Monitorują słuch i aktywnośc fizyczną

Czy są dla Ciebie odpowiednie? 48 22 878 00 37

Znajdź Protetyka Słuchu

Livio ™ AI to pierwszy na świecie aparat słuchowy zapewniający zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i zdolność śledzenia zdrowia ciała i mózgu. Wyposażony w zintegrowane czujniki i sztuczną inteligencję, Livio AI na nowo definiuje to, co może zrobić aparat słuchowy.

 

  Czego oczekujesz

  Livio AI dostarcza

 • Czego oczekujesz

  Słyszeć swobodnie w trudnych sytuacjach akustycznych

  Livio AI dostarcza

  Hearing Reality ™ jest skuteczny nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu, dzięki nowej technologii słyszysz komfortowo przy głośnych lub cichych ustawieniach, dodatkowo pozwala cieszyć się wyjątkową wyrazistością mowy.

 • Czego oczekujesz

  Wygodnie i zdalnie dostosowywać podstawowe ustawienia

  Livio AI dostarcza

  Łatwo dostosowuj swoje aparaty słuchowe w dowolnym czasie i miejscu dzięki aplikacji Thrive ™.

 • Czego oczekujesz

  Aby, Twoje życie było zdrowsze i bardziej aktywne

  Livio AI dostarcza

  Pierwszy na świecie aparat słuchowy  zawierający zintegrowane czujniki, umożliwiający śledzenie aktywności fizycznej oraz psychicznej, jak rownież wysyłanie powiadomień o upadku.

 • Czego oczekujesz

  Ładowalne i niezawodne aparaty słuchowe

  Livio AI dostarcza

  Urządzenia wielokrotnego ładowania zapewniają do 24 godzin doskonałego słyszenia. Pierwszy raz dostępne jako modele wewnątrzuszne oraz RIC, zapewniają komfort i wygodę za jednym ładowaniem. Wyniki będą się różnić w zależności od użycia sieci bezprzewodowej oraz dostępnych funkcji.

 • Czego oczekujesz

  Lepsze strumieniowanie bezprzewodowe

  Livio AI dostarcza

  Nowa technologia zapewnia wydajną, bezprzewodową łączność za pośrednictwem smartfona podczas przesyłania strumieniowego z telefonów komórkowych, telewizji, muzyki lub innych mediów.

 • Czego oczekujesz

  Rozwiązania dla ubytku jednostronnego

  Livio AI dostarcza

  Wspaniała jakość i przejrzystość dźwięku dzięki nowej technologii CROS, która umozliwia strumieniowanie dźwięku pomiędzy aparatami słuchowymi. Dostępne tylko w wybranych stylach RIC i BTE.

 • Czego oczekujesz

  Intuicyjne rozwiązania

  Livio AI dostarcza

  Funkcja Geotag w pamięci Trulink automatycznie przełącza programy w momencie kiedy GPS w Twoim smartfonie rozpozna zaprogramowaną lokalizacje.

 • Czego oczekujesz

  Spersonalizowane doświadczenia słuchowe

  Livio AI dostarcza

  Spersonalizowana kontrola w aplikacji Thrive, pozwala dostosowywać Twoje preferencje w różnych środowiskach akustycznych.

 • Czego oczekujesz

  Brak brzęczenia i piszczenia

  Livio AI dostarcza

  Najlepszy na rynku system eliminacji sprzężeń, zapewnia komfortowe słyszenie przez cały dzień.

 • Czego oczekujesz

  Wytrzymały i niezawodny aparat słuchowy

  Livio AI dostarcza

  Nasz pionierski system odporny na wilgoć, woskowinę i wodę Surface™ NanoShield chroni aparat słuchowy, a także zapewnia wytrzymałość i niezawodność.

 • Czego oczekujesz

  Słuchać muzyki, tak jak powinna brzmieć

  Livio AI dostarcza

  Zaprojektowane tak, by móc doświadczać muzyki w zupełnie nowy sposób - regulacja za pomocą aplikacji Thrive. Teraz dźwięk będzie brzmiał tak, jak chciał tego wykonawca - czysto i z zachowaniem wysokiej jakości.

 • Czego oczekujesz

  Ulga w szumach usznych

  Livio AI dostarcza

  Zaawansowana technologia Multiflex Tinnitus zastosowana w aparatach Muse, przynosi ulgę tym, którzy cierpią z powodu szumów usznych.

Aplikacja Thrive

thrive-hearing-app-with-hearing-aids

Teraz masz możliwość monitorowania działań związanych ze zdrowiem, wysyłania powiadomień o upadkach do wybranych kontaktów, za pomocą smartfona i w pełni funkcjonalnej aplikacji kontroli słuchu Thrive. Aplikacja Thrive jest zgodna zarówno ze smartfonami z systemem Android ™, jak i Apple®, a także zapewnia szereg usług informacyjnych i większą kontrolę nad aparatami słuchowymi. Dowiedz się więcej o aplikacji Thrive Hearing

Akcesoria do aparatów słuchowych

tv-streamer

Nasze nowe akcesoria do aparatów słuchowych są zasilane łącznością bezprzewodową, aby pomóc użytkownikom żyć pełnią życia - tak jak tego oczekują. Z łatwością przesyłają dźwięk z telewizora i innych źródeł audio bezpośrednio do aparatów słuchowych. Dowiedz się więcej o akcesoriach do aparatów słuchowych.

Kompatybilność ze smartfonami

Aplikacja Thrive Hearing Control umożliwia łatwe podłączenie aparatów słuchowych Livio i Livio AI do urządzeń Apple i Android.

Kompatybilność z Apple®

Aplikacja Thrive Hearing Control działa na systemie iOS 14 lub nowszym. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji systemu iOS. AKTUALIZACJA iOS UWAGA: Podczas aktualizowania wersji systemu iOS na telefonie iPhone aparaty słuchowe mogą utracić połączenie, co wymaga odłączenia i ponownego sparowania aparatów słuchowych z telefonem iPhone. Następujące urządzenia zostały przetestowane pod kątem zgodności:

iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro
iPhone 12 mini
iPhone 12
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11
iPhone XS Max
iPhone XS
iPhone XR
iPhone X
iPhone SE (2 generacja)
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE (1 generacja)
iPhone 5s
iPad Pro (12.9-cali 2 generacja; 12.9-cali 1 generacja; 10.5-cali; 9.7-cali)
iPad Air 2
iPad Air
iPad (6 generacja; 5 generacja)
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini 2
iPod touch (6 generacja)

Zgodność z systemem Android

Aplikacja Thrive Hearing Control działa na Androidzie 7.0 lub nowszym. Poniżej lista urządzeń, które zostały przetestowane pod kątem zgodności:

Przesyłanie strumieniowe bezpośrednio przy użyciu technologii Bluetooth® (wymaga Androida 10):
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy Note20
Samsung Galaxy Note 10 Plus
Samsung Galaxy Note 10
Google Pixel 4a
Google Pixel 4
Google Pixel 4 XL
Google Pixel 3a
Google Pixel 3a XL
Google Pixel 3
Google Pixel 3 XL

Następujące smartfony wymagają użycia zdalnego mikrofonu Starkey Hearing Technologies + akcesorium do funkcji strumieniowania aplikacji Thrive Hearing Control:
Samsung Galaxy S8+
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S7 Edge
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S6 Edge
Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 8
Google Pixel 2
Google Pixel 2 XL
HTC 10
HTC One M8
HTC U11 Life
Huawei P30
Huawei P30 Pro
LG LV-30
Motorola Moto G7
Doro 8035

Stale testujemy urządzenia z systemem Android i ich kompatybilność z naszymi aparatami słuchowymi. Ze względu na złożoną naturę platformy Android i wielu różnych typów produktów wykorzystujących tę platformę, testujemy każdy produkt osobno i zapewniamy informacje o zgodności podczas przeprowadzania rygorystycznych testów.

thrive-hearing-app

Aplikacja Thrive Hearing Control

Dowiedz się więcej

livio-ai-brochure

Ulotka Livio AI

Pobierz PDF

wireless-connectivity

Łączność bezprzewodowa

Dowiedz się więcej

Apple, logo Apple, iPhone, iPad, iPod touch i Apple Watch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to znak towarowy Apple Inc. "Made for iPod", "Made for iPhone" i "Made for iPad" oznacza, że akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane specjalnie do łączenia z iPodem, iPhonem lub iPadem. Urządzenia zostały zatwierdzone przez programistę w celu spełnienia standardów wydajności firmy Apple. Firma Apple nie ponosi odpowiedzialności za działanie tego urządzenia ani jego zgodność z normami bezpieczeństwa i regulacjami.Uwaga: korzystanie z tego akcesorium z iPodem, iPhonem, iPadem lub Apple Watch może wpływać na wydajność sieci bezprzewodowej.

Android i Google Play są znakami towarowymi Google Inc. Galaxy S, Galaxy Note i Samsung Galaxy Apps są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Samsung Electronics Co., Ltd. HTC One jest znakiem towarowym firmy HTC Corporation.

© 2019 TIME USA LLC. All rights reserved. Used under license. TIME and TIME USA LLC. are not affiliated with, and do not endorse products or services of, Starkey Hearing Technologies.