Ochronniki słuchu

Produkty, których możesz użyć by zachować zdrowy słuch

Kontakt ze specjalistą z zakresu słuchu

Zapobieganie utracie słuchu zaczyna się tutaj

Utrata słuchu może być wynikiem działalności zawodowej lub wynikiem kontaktu z dźwiękami o dużym natężeniu. Firma Starkey oferuje pełną gamę ochronników słuchu, począwszy od ochronników przemysłowych, aż po specjalistyczne ochronniki dla muzyków, czy myśliwych. Skontaktuj się ze swoim specjalistą w dziedzinie słuchu w celu uzyskania szczegółowych informacji o ochronie słuchu i Twoich potrzebach słuchowych.

Elektroniczne ochronniki słuchu

Ochronniki SoundGear to owoc najnowszych osiągnięć w dziedzinie elektronicznej ochrony słuchu. SoundGear to unikalna gama w pełni cyfrowych produktów, które z jednej strony zwiększają słuchowe rozeznanie w otoczeniu, a z drugiej chronią słuch przed hałaśliwymi dźwiękami, takimi jak ryk silników czy wystrzały z pis toletu. Oferowane przez Starkey Hearing (wiodącego amerykańskiego dostawcę rozwiązań w zakresie słuchu) ochronniki SoundGear wykorzystują zaawansowaną technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku, aż ośmiokrotnie lepiej niż tradycyjne środki ochrony słuchu. Jednocześnie ochronniki SoundGear stosują zintegrowaną technologię kompresji aktywowanej dźwiękiem, która pozwala na automatyczne i natychmiastowe tłumienie głośnych dźwięków i ciągłego szumu. Porozmawiaj ze swoim specjalistą słuchu i dowiedz się, czy możesz odnieść korzyści używając SoundGear lub odwiedź stronę SoundGear.com by zdobyć więcej informacji na temat produktu.

Tradycyjne ochronniki słuchu

Indywidualnie dopasowane zatyczki do uszu zapewniają znakomitą ochronę w szerokim zakresie środowisk zawodowych i rekreacyjnych. Firma Starkey oferuje szeroką gamę opcji do wyboru. Porozmawiaj ze swoim specjalistą słuchu by dowiedzieć się czy ten typ ochrony jest odpowiedni dla Ciebie.

SoundGear - materiały dla klienta

Pobierz PDF