Indywidualne urządzenia audio

Produkty zaprojektowane po to, by pomóc ci słyszeć w pełni i komunikowac się wyraźnie.

Kontakt ze specjalistą z zakresu słuchu

Słuchaj w pełni. Komunikuj się jasno.

Starkey oferuje szereg doskonałych opcji dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań audio i komunikacji - od muzyków i miłośników muzyki począwszy, aż po opcje przeznaczone dla poszczególnych zawodów specjalistycznych.

Tunz custom in-ear monitors

Dla muzyków

Muzyka nie była nigdy bardziej osobista. Odkryj Tunz™ indywidualnie dopasowane, wewnątrzuszne odsłuchy audio, które dają Ci pełną kontrolę dźwięków blokując jednocześnie niepożądany hałas. Skontaktuj się ze specjalistą by uzyskać więcej informacji na temat indywidualnie dopasowanych, wewnątrzuszych odsłuchów audio stworzonych specjalnie dla muzyków.

Custom earmold for music aficionados

Dla entuzjastów muzyki

Począwszy od słuchania muzyki, poprzez gry komputerowe, doświadcz najwyższej jakości słuchanej muzyki i ciesz się nią w pełni, dzięki indywidualnym zestawom słuchawkowym, wykonanym specjalnie dla Twoich uszu. Skontaktuj się ze specjalistą by zdobyć więcej informacji.

SoundPort

Dla telefonów

Indywidualne wkładki słuchawkowe pomogą słyszeć wyraźniej. Dzięki temu, że są indywidualnie dopasowane do Twoich uszu, są bardziej komfortowe i mniej podatne na wypadanie. Skontaktuj się ze specjalistą by zasięgnąć więcej informacji.

Occupational communication earmold

Komunikacja w pracy

Starkey oferuje szereg indywidualnych wkładek wewnątrzusznych i odsłuchów, które przeznaczone są do różnorodnych zastosowań profesjonalnych - w tym dla: prezenterów, pilotów, lekarzy, kierowców rajdowych i nie tylko, oraz zapewniają najczystszą jakość komunikacji. Skontaktuj się z profesjonalistą w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Tunz - materiały dla klienta

Pobierz PDF