O Starkey
Hearing Technologies

Pomóc ludziom słyszeć - To powód dla którego tu jesteśmy.

W trosce o Twój słuch

Firma Starkey Hearing Technologies to coś więcej niż tylko producent aparatów słuchowych. Nasza działalność polega na łączeniu ludzi i zmienianiu ich życia na lepsze. Wierzymy, że zdolność słyszenia otaczającego nas świata i ludzi jest równie ważna jak oddychanie.

Jako światowy lider w produkcji i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań słuchowych, naszym głównym celem jest zbliżanie ludzi. Sprawiamy, że ich życie staje się bogatsze i pełniejsze, a wszystko to dzięki umożliwieniu im osiągnięcia pełnego potencjału w życiu.

W 1967, William F. Austin zakładając naszą firmę wychodził z prostego założenia: „Sami nie jesteśmy w stanie zrobić wiele. Razem możemy zmienić świat.” Żyjemy tą wizją każdego dnia, dlatego też część dochodu ze sprzedaży aparatów Starkey Hearing Technologies zasila fundację Starkey. Dzięki temu pomagamy wielu ludziom na całym świecie będącym w potrzebie, niosąc im dar słyszenia. Do dnia dzisiejszego rozdaliśmy ponad 1 milion aparatów słuchowych.

 • Innowacje

  Pomagamy milionom pacjentów dzięki niespotykanym dotąd rozwiązaniom technologicznym.

  Czy jest to nasza wiodąca w branży linia niewidocznych aparatów słuchowych, za pomocą, której podejmujemy wyzwanie komfortowego słuchania w hałaśliwych środowiskach akustycznych, czy nasze produkty bezprzewodowe wliczając w to Halo™ – nasz stworzony dla iPhone® aparat słuchowy – nieustannie wprowadzamy na rynek nasze innowacje zapewniając klientom mniejsze, łatwiejsze w obsłudze i lepsze urządzenia wspomagające słyszenie. To właśnie firma Starkey Hearing Technologies zbudowała pierwszy w branży wewnątrzuszny aparat słuchowy. Idąc krok dalej stworzyliśmy pierwszy indywidualnie dopasowany, cyfrowy oraz zupełnie niewidoczny aparat słuchowy. Jako pierwsi użyliśmy nanotechnologii sprawiając, że aparaty stały się wodoodporne. Rozpoczęliśmy też walkę z największym wyzwaniem wśród użytkowników aparatów słuchowych – słyszeniem w hałasie.

  Nie tworzymy technologii tylko dla sztuki

  W Starkey Hearing Technologies wierzymy, że wszystkie nowe produkty powinny przynosić konkretną i wymierną poprawę słuchu. Dlatego pytamy pacjentów i specjalistów, które cechy i funkcje chcieliby mieć w swoich aparatach słuchowych — a następnie zabieramy się do pracy.

  W ostatnich latach spełniliśmy oczekiwania pacjentów w zakresie: lepszej jakości dźwięku we wszystkich środowiskach akustycznych, łatwiejszej kontroli i regulacji, szybszego przetwarzania, dyskretniejszych i bardziej atrakcyjnych aparatów słuchowych. Dzięki czemu wyznaczyliśmy nowe standardy w naszej branży.

  Wszystko co robimy - robimy w oparciu o dowody

  Opieramy się jedynie na projektach popartych badaniami i dowodami. Wprowadzamy aktualizację produktów tylko wtedy, gdy nowe technologie lub funkcje mogą przynieść wymierne korzyści pacjentom. Jeśli coś nie poprawia jakości słyszenia – nie robimy tego. Dokonujemy wierzytelnych porównań i badań produktów, prowadząc zarówno dokładne testy wewnętrzne jak i badania porównawcze względem innych aparatów znajdujących się na rynku. Wyciągnięte wnioski popieramy publikując wyniki naszych badań.

 • Zaangażowanie Filantropijne

  Fundacja Starkey: "By świat mógł usłyszeć"

  Do tej pory milion osób, które w innym przypadku nie miałyby możliwości słyszeć, dostało tę szansę i stało się częścią świata dzięki Starkey Hearing Foundation — i aparatom słuchowym firmy Starkey.

  Za każdym razem, gdy ktoś z nas inwestuje w jakość lepszego słyszenia dla siebie lub swoich bliskich, firma Starkey Hearing Technologies przekazuje datek na rzecz Starkey Hearing Foundation, która podróżując dookoła globu, nieodpłatnie protezuje ludzi w potrzebie, dając im tym samym bezcenny dar słyszenia.

  Dziś, Starkey Hearing Foundation jest wspierana dzięki wysiłkom tysięcy wolontariuszy i darczyńców na całym świecie. Ich wsparcie pozwala nam dostarczyć więcej niż 100 000 aparatów słuchowych rocznie. Do tej pory fundacja odbyła ponad 100 światowych misji odwiedzając między innymi kraje takie jak: Meksyk, Malawia, Wietnam i Mozambik.

  Zwiększanie świadomości i promowanie zdrowego słuchu

  Fundacja niesie nie tylko dar słyszenia, zobowiązała się również do poprawy stanu zdrowia słuchu. Prowadzi krajowy program o nazwie Słuchaj uważnie. Poprzez muzykę i edukację, pomaga on młodzieży zrozumieć naukę o słuchu i zagrożenia związane z narażeniem na działanie dźwięków o wysokim natężeniu głośności. Ponadto fundacja charytatywnie prowadzi program Usłysz teraz wspierając mieszkańców USA, którzy są niesłyszący bądź niedosłyszący oraz posiadają ograniczone zasoby finansowe.

 • Amerykański kunszt

  Starkey Hearing Technologies jest jedynym amerykańskim właścicielem i dostawcą rozwiązań w zakresie słuchu.

  Z główną siedzibą w Eden Prairie, Minnesota, Starkey Hearing Technologies jest dumą naszego amerykańskiego dziedzictwa narodowego. Nasze innowacyjne aparaty słuchowe zostały zbudowane tak, aby być silne i długotrwałe. Są one wynikiem ciężkiej, codziennej pracy tysięcy oddanych ludzi, których wspólnym celem jest: pomóc ludziom słyszeć jak najlepiej.

  Znamy sztukę i naukę słyszenia lepiej niż ktokolwiek inny. Wiedza ta, połączona z naszym indywidualnym podejściem do pacjenta, umożliwia nam osiągnięcie sukcesu i zapewnia najwyższą satysfakcję wśród pacjentów.

  Zaprojektowany dla życia, zaprojektowany dla ciebie

  Prawdziwie indywidualne dopasowanie aparatu rozpoczyna się od właściwego zrozumienia pacjenta. Profesjonaliści słuchu Starkey wyposażeni są w najbardziej profesjonalny sprzęt do diagnostyki, umożliwiający im pomiar zdolności słyszenia, kształtu kanału słuchowego oraz akustyki ucha wewnętrznego. Pozwala to nam stworzyć aparat, który spełnia Twoje określone potrzeby i pasuje do Twojego unikatowego stylu życia – już od samego początku.

 • Indywidualne Podejście

  Każdy ubytek słuchu jest indywidualny – dlatego dokładamy największych starań, aby wszystkie projektowane przez nas rozwiązania były unikatowe.

  Każda natura słuchu zasługuje na specjalne traktowanie. To właśnie jest powód, dla którego każde dopasowanie aparatu słuchowego traktujemy jako okazję zmieniającą życie. Nasza sieć profesjonalistów Starkey składa się z audiologów, specjalistów słuchu, lekarzy laryngologów, którzy podzielając tę filozofię współpracują z Tobą by zapewnić Ci rozwiązanie, które spełni Twoje indywidualne potrzeby słuchowe.

  Zawsze tam gdzie nas potrzebujesz

  Wierzymy również, że innowacyjna technologia i profesjonalna obsługa idą w parze. Dlatego też wspieramy nasze zaawansowane produkty słuchowe zapewniając doskonałą obsługę klienta oraz zaplecze techniczne. W naszej sieci znajdują się zarówno specjaliści jak i doradcy słuchu. Zapewniamy gwarancję, konserwację i serwis. Dzięki czemu nosząc aparaty firmy Starkey zauważysz różnicę zarówno w słyszeniu jak i oferowanym przez nas wsparciu.

 • Nasze marki

  AudibelMicrotechNuearStarkey

  Sztuka i nauka lepszego słyszenia

  Począwszy od urządzeń bezprzewodowych, aż po niewidoczne aparaty słuchowe firma Starkey Hearing Technologies oferuje rodzinę najbardziej zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań słuchowych na rynku. Możesz być pewien, że każde z nich spełnia nasze rygorystyczne normy komfortu, wydajności i personalizacji, a zapewnienie lepszego słyszenia jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd.

  W trosce o Twój słuch

  Firma Starkey Hearing Technologies jest jedyną amerykańską firmą w branży słuchu znajdującą się w prywatnych rękach. Rozpoznawana jest na całym świecie, jako główny dostawca rozwiązań słuchowych. Wierzymy, że każdy rodzaj niedosłuchu zasługuje na specjalne, zindywidualizowane leczenie. Jest to widoczne we wszystkich naszych działaniach, począwszy od naszej przełomowej pracy w zakładach produkujących aparaty słuchowe, aż po nasze globalne działania filantropijne.